Bir Fransız firması yeni kripto para toplama aracı olan 'İnananlar Ödül Teklifi' veya BRO'nun ICO'ların yerini alacağını ve işletmeleri ekonomik krizden koruyacağını iddia etti.

Fransız Girişim ​​ICO

Bir Fransız firması yeni kripto para toplama aracı olan 'İnananlar Ödül Teklifi' veya BRO'nun ICO'ların yerini alacağını ve işletmeleri ekonomik krizden koruyacağını iddia etti.

Fransa merkezli kripto varlık ihraç platformu Tozex, kripto finansmanı için şirketlere pandemi nedeniyle “İnananlar Ödül Teklifi” veya BRO nedeniyle zorlu ekonomik zamanlardan bir çıkış yolu sunabilecek yeni bir araç yarattığını iddia ediyor.

Tozex, BRO'nun ilk koin teklifleri (ICO'lar) ve menkul kıymet tokenı teklifleri (STO'lar) için “ilk sürdürülebilir alternatif” içerdiğini ve işletmelerin dünya çapındaki yatırımcılardan sabit para ödünç alarak finansmana erişmelerine izin verdiğini iddia ediyor.

BRO'ler KOBİ'leri kurtaracak

Firmanın duyurusu BRO'ları, BRO'yu “kriz karşıtı iş çözümü” olarak nitelendiren büyük iddialarda bulunuyor. Belgede, bağış toplama aracının küçük ve orta ölçekli işletmelere “zorlu ekonomik zamanların üstesinden gelmesine ve yeni finansman olanakları açılmasına” yardımcı olacağı iddia ediliyor.

BRO'nun sundukları, Tozex’in bir borçlunun kripto teminatına bağlı kredileri özerk ve şeffaf bir şekilde yürütmek için akıllı sözleşmelerden yararlanan blockchain tabanlı kalabalık kredi verme protokolü kullanılarak gerçekleştirilir. Tozex, sisteminin ICO'larla ilişkilendirilebilecek fiyat manipülasyonu ve çıkış dolandırıcılık risklerini azalttığını iddia ediyor.

BRO’nun devrim niteliğinde olduğu düşünülen tasarıma rağmen, Tozex ayrıca ICO ve STO hizmetleri de sunacak.

Tozex kurucu ortağı Remy Ozcan, BRO gibi token ihraç araçlarının yakında blockchain sektörünün ötesine ve ana iş dünyasına genişleyeceğine inandığını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ