Blockdaemon'un ETH ekosistem lideri Freddy Zwanzger, Ethereum'un önümüzdeki birkaç yıl içinde kripto ekosistemindeki liderlik konumunu sürdüreceğine inanıyor.

Freddy Zwanzger :Tüm “Ethereum Katilleri” Ölecek”

Blockdaemon'un ETH ekosistem lideri Freddy Zwanzger, Ethereum'un önümüzdeki birkaç yıl içinde kripto ekosistemindeki liderlik konumunu sürdüreceğine inanıyor. Akıllı sözleşme platformu ve Birleştirme yükseltmeleri nedeniyle.

Haftanın Ethereum (ETHCC) Topluluk Konferansı sırasında: ”ETH liderlik etmeye devam edecek. İlk ve en önemli akıllı sözleşme platformudur. Ve bu değişmeyecek."

Blockdaemon, blok zinciri projeleri için işlevsel olarak düğüm ve altyapı araçları sağlayan kurumsal bir blok zinciri altyapı platformudur.

“Ethereum Killer” durumunda  veya Katman 1 blok zinciri ile rekabet etmek için inşa edilen projelerde Ethereum'u liderliğinden devirmeye çalışmak nihayetinde başarısız olacaktır.

“Geçmişteki tüm Ethereum katilleri başarılı olmayacak ve başarılı olduklarını da düşünmüyoruz.”

Solana, Cardano, Tezos ve Polkadot gibi “Ethereum Katilleri” olarak adlandırılan kripto projeleri, diğerleri arasında, bu blok zincirlerin çoğu, kullanıcıları daha düşük ücretler ve daha hızlı işlemlerle ikna etme eğilimindedir. Ancak hala birkaç aktif geliştirici var ve bazı blok zincirlerinin ademi merkeziyetçilikle çok az ilgisi var.

Şimdiye kadar, hiç kimse piyasa değerinde Ethereum'un yerini alamadı. Cardano ve Solana şu anda 8. ve 9. sırada yer alırken, Polkadot 11., Tezos ise 37. sırada yer alıyor.

Zwanzger, yaklaşmakta olan Birleşmenin Ethereum'u teknoloji ve fiyat açısından daha da ileriye taşıyacağına inanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ