Bu yazımızda sizlere Frontier (FRONT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve FRONT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Frontier (FRONT) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi FRONT Coin

Bu yazımızda sizlere Frontier (FRONT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve FRONT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Frontier (FRONT) Nedir?

Frontier, zincirden bağımsız bir Merkezi Olmayan Finans (DeFi) toplama platformudur. Kullanıcılar protokol izleme ve yönetimine, stake etme, token takaslarına, likidite sağlama, Teminatlı Borç Pozisyonu (CDP) oluşturma ve izleme ve daha fazlasına katılabilir.

Frontier, yazının yazıldığı tarih itibarıyla Ethereum, Binance Smart Chain, BandChain, Kava, Harmony ve Cosmos Network üzerindeki DeFi ürünlerini desteklemektedir.

FRONT, aşağıdaki temel kullanım durumlarına sahip Frontier'in yerel yardımcı programı tokenidir:

Yönetişim: token sahipleri, platform yönetişim kararları ve parametre değişiklikleri için oy kullanabilir.

Likidite sağlama: FRONT tokeni, çeşitli DeFi protokolleri ve platformları için likiditeyi önyüklemek için kullanılır.

Ağ konsensüsü: kullanıcılar FRONT belirteçlerini stake ederek bir doğrulayıcı node çalıştırabilir veya FRONT'u Frontier Chain'deki mevcut doğrulayıcılara devredebilir.

Frontier, Trust Wallet, Coinbase Wallet, MetaMask, Fortmatic, imToken veya EIP-681'i destekleyen herhangi bir Web3 mobil cüzdan gibi uygulamaların Frontier'in tüm yerel işlevleriyle etkileşime girmesini sağlayan TxLink aracılığıyla DeFi'ye birleştirilebilirlik sağlayan bir cüzdan uygulaması geliştirdi.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ