FTX Token (FTT), 6 Temmuz'da düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarak düzeltmenin sona ermiş olabileceğini düşündürdü.

FTX Token (FTT), 6 Temmuz'da düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarak düzeltmenin sona ermiş olabileceğini düşündürdü. Ayılar, 8 Temmuz'da 50 günlük SMA'da (30.26 $) toparlanmayı durdurmaya çalıştı ancak fiyatı 20 günlük EMA'nın (28.68 $) altına düşüremedi.

Fiyat, 9 Temmuz'da 20 günlük EMA'dan toparlandı ve boğalar FTT/USDT kurunu 50 günlük SMA'nın üzerine çıkarmaya çalışıyor. 20 günlük EMA marjinal bir şekilde yükselmeye başladı ve RSI, boğaların geri dönüş yapmaya çalıştığını gösteren pozitif bölgeye yükseldi.

Alıcılar fiyatı 50 günlük SMA'nın üzerinde ilerletir ve sürdürürse, parite 34.73 $'a ve ardından 36.73 $'a ulaşabilecek bir rahatlama rallisi başlatabilir.

Bu yükseliş görünümü, fiyat mevcut seviyeden düşerse ve 20 günlük EMA'nın altına düşerse geçersiz olacaktır. Böyle bir hareket, ayıların rallilerde satış yaptığını gösterecek. Parite daha sonra bir sonraki desteğe 25.22 dolardan düşebilir.

4 saatlik grafik, boğaların fiyatı genel direncin üzerine 30.50 dolardan ittiğini gösteriyor. Artan hareketli ortalamalar ve pozitif bölgedeki RSI, en az direnç yolunun yukarı doğru olduğunu gösteriyor.

Alıcılar fiyatı 30.50 doların üzerinde tutarsa, parite rahatlama rallisini 33 dolara ve ardından 34.73 dolara kadar uzatabilir. Bu olumlu görüş, fiyat mevcut seviyeden düşerse ve 29,50 doların altına düşerse geçersiz olacaktır. Böyle bir hareket pariteyi 28 dolara çekebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ