Non-Fungible DeFi (NFD), sektördeki en yüksek verimli çiftçilik ile en iyi Non-Fungible DeFi protokolünü başlattı. Fungible Tokens (NFT) hype bu boğa sezonu fenomenin çoğunu aştı ve gölgede bıraktı.

Non-Fungible DeFi (NFD), sektördeki en yüksek verimli çiftçilik ile en iyi Non-Fungible DeFi protokolünü başlattı. Fungible Tokens (NFT) hype bu boğa sezonu fenomenin çoğunu aştı ve gölgede bıraktı. Her boğa döngüsü, kripto dünyasından yeni bir kullanım durumu küresel ilgi çekiyor ve bu boğa sezonunda NFT oldu. Ana akım ünlülerin, spor yıldızlarının, müzisyenlerin ve benzer şekilde sanatçıların dikkatini çekmişti. Ana akım sanatçılar ve ünlüler, NFT yoluna gitmek için geleneksel müzayede evlerini terk ediyor. Benzer şekilde, Defi, piyasaya sürüldükten sonraki bir yıl içinde popülaritesi yükselen ve sunduğu pasif gelir fırsatları nedeniyle milyarlarca dolarlık bir sektöre dönüşen başka bir kripto kullanım örneğidir. Non-Fungible Defi (NFD), NFT pazarının en iyilerini ve kesin fırsatlarını güvenli bir ağda birleştiren yeni bir çağın gelişi platformudur.


 NFD, mükemmel pasif gelir fırsatları sunar ve kullanıcıların yatırımları için en yüksek verimi sunmayı vaat eder. Platform, tüccarlara en iyi kazanç fırsatlarını sunmak için çok sayıda protokolü bir araya getirir. Örneğin, kullanıcılar para yatırdığında, platform otomatik olarak kullanıcı fonlarını en yüksek gelire sahip son konsensüse tahsis edecek ve kullanıcılara Fungible olmayan defi (NFD) tokeninin sahipliğini ve gelirlerini doğrulamak için bir yazı sağlayacaktır. Platform, kullanıcıların ilk yatırılan tokenlerini ve gelirlerini herhangi bir kripto para birimiyle değiştirilebilen NFD Token aracılığıyla çekmelerini sağlar. Projenin düşük token arzı, onu en çok aranan ve değerli token ekosistemlerinden biri haline getiriyor.

NFD Token, Non-Fungible Defi projesinin bir yönetim tokenidir. Token, Fungible Olmayan tüm Defi ürünlerine tam erişim elde etmek için kullanılacaktır. Bu tokenin sahipleri, özellikle stake etme, çiftçilik ve oyun platformları aracılığıyla DeFi ürününde kullandıkça kazanacaklar. Çevrimiçi oynarken birinin (potansiyel olarak) kripto kazanmasına izin veren NFD oyunları. NFD oyunları, heyecan ve potansiyel karlılığın bir karışımıdır. Potansiyel olarak kripto kazanmak için bu oyunları oynamak, kullanıcıların oyunu ve parasal ödüller almak için nasıl kazanacaklarını öğrenmelerini gerektirir.

NFD, Kullanıcılara Bir Çok Kazanç Fırsatı Getiriyor

Non-Fungible-Defi,ana yönetişim tokeni  $NFD tarafından yönlendirilecek ekosistemi içeren birden fazla Defi ürününe ve platformuna ev sahipliği yapacak. Non-Fungible-Defi ayrıca proje NFT'lerini (bir sonraki çağ teknolojisi) BSC tabanlı ekosistemlerine entegre etmeyi ve böylece NFT ticaretini her token sahibi için daha kolay ve uygun maliyetli hale getirmeyi planlıyor.

 İş modeli, $NFD yönetim tokeninin sahipleri, ekip tarafından geliştirilen tüm ürünleri, platformları ve NFT'leri sorunsuz bir şekilde kullanabilecek ve böylece $NFD ekosistemini en uygun ve kullanışlı hale getirecek şekilde verimli bir şekilde yapılmıştır. Projenin ana amacı, DApp'ler ve cüzdanlar ile NFT'ler gibi tüm finansal hizmet ürünlerini 'NFD Ekosistemi' adı verilen tek bir yerde entegre etmek olarak görülüyor.

 NFD ekosistemi, tek bir platform üzerinden en iyi kazanç fırsatını sunmayı amaçlayan dört ana bölüme ayrılmıştır.

 • NFD Play: Blok zinciri ödül oyunları.

• NFD Çiftliği: Stake ve çiftçilik yaparak temettü kazanın.

• NFD DeFi: $NFD tokenlerini tutmak için ultra güvenli cüzdan.

• NFD Ticareti: Tokenlerin ve NFT açık artırmalarının ticaretine yönelik merkezi olmayan takas.

 Binance Akıllı Zincir Projesi olarak, geçiş süresi neredeyse anında iken işlem maliyeti ihmal edilebilir.

 Proje, aşağıdakileri içeren sektördeki en güvenilir isimlerden bazılarına sahiptir:

  • Kucoin
  • NULS
  • MXC
  • Probit
  • BKEX
  • Pancakeswap
  • Protocol Finance

Proje halihazırda Dex platformunu başlattı ve kısa süre içinde piyasaya sürülecek olan bir NFT pazarı geliştiriyor. DEX platformuna NFD DEX denir ve platform en düşük ücretlerle birlikte en düşük kaymaları sunar. Amaç, yüksek işlem ücreti DEX'lerinin tekelini kırmak ve böylece BSC zincirinde meydana gelen günlük işlem ücreti hacimlerinde bir değişiklik getirmeye çalışmaktır.

NFT pazarı ve Dex'in yanı sıra ekosistem, yüksek güvenlik sağlamak için cüzdanını da piyasaya sürecek. Platformun Oyun ekosistemi, kullanıcıların yalnızca yüksek grafikli oyunların keyfini çıkarmasına değil, aynı zamanda yerel tokenler ve değerli NFT'ler biçimindeki ödüllere de sahip olmasını sağlayacak en çok arzu edilen özelliklerden biri olacaktır.

NFD neden Sonraki 10X Odaklı BSC Gemcoin?

NFD ekosistemi, en son trendi korumak ve en karlı ve güvenli protokollerin dahil edilmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Proje, 10 kat değerli bir mücevher olarak bir sonraki BSC projesi olma potansiyeline sahiptir. En yoğun hype sezonunda başlatılan birçok yeni proje, milyonlarca ve hatta milyarlarca tokenle ortaya çıkıyor, NFD, 15.000'i IEO'lar ve kamu satışı için ayrılmış olan yalnızca 50.000 tokenle piyasaya sürüyor, Özel Satış, kapmak için 5.000 token görecekti , 10.000 token Çiftçilik/Stake için ayrılmıştır. Kalan dağıtım

 • NFT tokenleri: - 6.000

• Borsa tokenleri: - 4.000

• Pazarlama tokenleri: - 4.000

• Airdrop tokenleri: - 1.500

• Danışman tokenleri:- 3.000

• Takım tokenleri: - 1.500

 NFD tokenleri şu anda tohum satışı yoluyla 35 $ 'dan elde edilebiliyor ve bu da 50 $' lık liste fiyatından %40 indirimli olarak sunuluyor. Token, IEO ile birlikte BKEX, Probit'te listelenmek için zaten onaylandı, NFD belirteci, tarıma hazır olduğu kadar takip etmeye de hazır.

Non-Fungible Defi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Non-Fungible-Defi.com adresini ziyaret edin.

Dapp (Dex, Staking,Farming): https://app.non-fungible-defi.com

Twitter : https://twitter.com/nfd_token

Telegram : https://telegram.me/nfdofficialchat

Instagram : https://www.instagram.com/nonfungibledefi/

Medya bağlantısı :

Şirket Adı: Nun-Fungible Defi

İrtibat Kişisi: Zara Marie (CEO)

E-posta: [email protected]

Web sitesi : https://non-fungible-defi.com/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ