Bu yazımızda sizlere Gala (GALA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve GALA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Gala (GALA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve GALA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Gala (GALA) Nedir?

Genellikle Gala'nın ZPT için bir tür ikincil token olduğu ve ekosistemde küçük bir destekleyici rol oynadığı varsayılır. Bu gerçekten böyle değil. En azından birinin diğerinden üstün olması anlamında değil. Her ikisi de Zeepin Zinciri için yerel paralardır.

Kesinlikle ücretsizler - ama ne birinci ne de ikinci sırada yer alıyorlar.

Gala, ekosistemde çok çeşitli kullanımlara sahip bir yardımcı program tokenidir. Tüm ZPT sahipleri, Akıllı Sözleşmelerini ve işlemlerini güçlendirmek için düzenli olarak belirli miktarlarda alacaklardır. En yakın eşdeğeri NEO ve GAS kullanımıdır, ancak Zeepin token ekonomisinin bazı temel farklılıkları vardır. GALA için kullanım durumları da oldukça çeşitlidir.

Mevcut ve gelecekteki Merkezi Olmayan Uygulamaları (dApps) beslemede dahili kullanımlar.

GalaCloud etkileşimleri — Blockchain bulut depolamasının yanı sıra sabit disk madenciliği ödülleri, işlemleri vb. için yapılan ödemeler.

Gala tokeni kullanım senaryoları

GALA, Zeepin Zincirinin günlük işleyişi için çok önemlidir ve her iki ana para birimi türü için de yeni uygulamalar üzerinde aktif olarak çalışıyoruz. Bu, tokenler için gerçek dünya uygulamalarının eksikliği ve teknolojilerinin günlük kullanımı nedeniyle birçok projenin başarısız olduğu bir zamanda özellikle önemlidir.

Zeepin'de, özellikle dünya çapında milyonlarca yaratıcı ve girişimci tarafından işlerini güçlendirmek için daha fazla kullanılacağı düşünüldüğünde, yeni ekonomideki tüm varlıklar için net değer sağlama ihtiyacını anlıyoruz. Bu değeri sağlamak için sektör trendlerini yakından takip ediyoruz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ