$GAL Taraftar Tokenı, futbol takımının taraftarlarıyla yakaladığı başarı nedeniyle Galatasaray basketbol ve espor takımlarını da Socios.com uygulamasına dahil etme kararı verdi.

Galatasaray Basketbol ve Espor Takımları da Socios.com İle Anlaştı

$GAL Taraftar Tokenı, futbol takımının taraftarlarıyla yakaladığı başarı nedeniyle Galatasaray basketbol ve espor takımlarını da Socios.com uygulamasına dahil etme kararı verdi.

Bu artık Galatasaray taraftarlarının Socios.com aracılığıyla kulüplerine daha da fazla yakınlaşma fırsatına sahip oldukları anlamına geliyor.


Haber, dün (08 Haziran Pazartesi) arka arkaya ikinci kez FIFA Pro Clubs 11 v 11 VPL Şampiyonlar Ligi şampiyonu olan Galatasaray espor takımı için hareketli bir hafta olmasına sebep oldu.


Bu arada Galatasaray’ın basketbol takımı önümüzdeki yıl ilk kez 2020/21 FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde (Avrupa yarışmasının en yüksek seviyesi) mücadele edecek..

$GAL Taraftar Tokenı sahipleri, şimdiye kadar Türk Telekom Stadyumu’ndaki resmi giriş marşını seçtikleri popüler açılış oylaması da dahil olmak üzere, kulübün son derece başarılı futbol takımıyla ilgili bir takım oylamalarda Socios.com uygulaması aracılığıyla oy kullanabildiler.

Kulübün espor ve basketbol taraftarları için ilk oylamalar ve $GAL Fan Tokenı sahiplerinin sabırsızlıkla beklediği ödüllerin türleri yakında açıklanacak.

Socios.com & Chiliz CEO’su ve Kurucusu Alexandre Dreyfus şunları söyledi: “Galatasaray taraftarları ve özellikle kulübün basketbol ve espor takımlarını tutkuyla takip edenler artık Socios.com aracılığıyla kulüplerine yaklaşmak için daha da fazla seçeneğe sahipler.

“Futbol Socios.com’u haritaya koydu, ancak uygulamamız bir dizi spor için taraftar etkileşimini artırmada hayati bir rol oynayacak.

“Galatasaray’ın espor takımının aramıza katılmasından mutluluk duyuyoruz ve bu haftaki başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

“Galatasaray ile basketbol parkesinde ilk adımlarımızı attığımız için çok heyecanlıyız – özellikle tarihlerinin en önemli sezonlarından birine çıkmaya hazırlandıkları sırada.

“$GAL Taraftar Tokenı sahiplerinin yakında bekleyebileceği bu yeni dalga oylamalar, ödülleri ve deneyimleri hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.”

Dorukhan Acar, Galatasaray Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi “Socios.com’la olan taraftar etkileşimi iş birliğimizi kulübümüzün yüksek ilgi gören iki branşıyla daha genişletmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Futbol, basketbol ve espor Türkiye’de olduğu gibi dünya çapında da en popüler spor branşları. Galatasaray Spor Kulübü olarak 15 spor branşındaki faaliyet alanımızdan ve Socios.com’la iş birliğimizi basketbol ve espor branşlarıyla genişleterek taraftarlarımızın kulübümüzle etkileşim alanını artırmaktan gurur duyuyoruz. İş birliğimizdeki bu genişlemeyle basketbol ve espor özelindeki taraftar kitlelerimizle en güncel teknolojinin kullanımıyla çok daha fazla yakınlaşma imkanı bulacağız.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ