İstikrarlı ekosistem büyümesi ve GameStop'un Loopring'in NFT pazarını destekleyeceğini açıklaması, LRC fiyatı için çift haneli bir kazançla sonuçlandı.

İstikrarlı ekosistem büyümesi ve GameStop'un Loopring'in NFT pazarını destekleyeceğini açıklaması, LRC fiyatı için çift haneli bir kazançla sonuçlandı.

GameStop NFT pazaryeri entegrasyonundan sonra Loopring (LRC) fiyatı %50 arttı . Kripto para topluluğu içindeki birden fazla ihtiyacı doldurmak, bir projenin kendisini rekabetten ayırmasının ve yeni kullanıcıları ve likiditeyi ekosistemine çekmesinin bir yoludur.

Loopring, DeFi ve NFT geliştiricilerinin ve yatırımcılarının işlem yapabileceği düşük ücretlerle EVM tabanlı bir çözüm sunmayı hedefleyerek tam olarak bunu yapmayı hedefliyor. İkinci katman (L2) ölçeklendirme çözümü, hızlı, düşük maliyetli işlemler sağlamak için zk-toplamaları kullanır ve proje Mart ayı boyunca çekiş kazanıyor.

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView'den alınan veriler, LRC'nin fiyatının 21 Mart ile 23 Mart arasında %57 arttığını ve 24 saatlik işlem hacminin 2,75 milyar dolara yükselmesiyle fiyatı 0,78 dolardan 1,23 dolara yükseldiğini gösteriyor.

LRC/USDT 4 saatlik grafik

LRC için fiyatın tersine dönmesine yardımcı olan üç gelişme, Loopring ağındaki GameStop NFT pazarının beta lansmanını, yeni kullanıcıların akışını ve hızla genişleyen bir NFT ekosistemini içerir.

GameStop, Yaklaşmakta Olan NFT Marketplace İçin Loopring'i Seçti

LRC talebindeki artışı yönlendirmeye yardımcı olan en önemli son gelişme, GameStop'un NFT pazarının beta sürümünü Loopring ağıyla entegre ettiğini 23 Mart'ta duyurmasıydı.

GameStop, ağın Ethereum'da gereken maliyetin bir kısmı için NFT'leri basma yeteneği nedeniyle NFT pazarını barındırmak için Loopring'i seçtiğini ve ortalama ücretin 1 dolardan az olduğunu bildirdi.

Beta kullanıcıları şimdi pazarı keşfetmeye başlayabilir ve yakın gelecekte gerçekleşmesi beklenen platformun tam lansmanına hazırlık olarak para yatırabilir.

Artan Kullanıcı Büyümesi

LRC'nin yelkenlerini açan ikinci bir faktör, ağa katılan rekor sayıda cüzdanın kanıtladığı gibi, Loopring ekosistemindeki yeni kullanıcılardaki artış oldu.

Toplam Loopring cüzdan sayısı

Dune Analytics'ten alınan verilere göre, Loopring ağının cüzdan sayısı 30 Ekim 2021'de 6.498'den GameStop duyurusu yeni bir wave kullanıcısı başlatmaya yardımcı olduğu için 25 Mart'ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 27.092'ye yükseldi.

NFT'leri basma ve sosyal kurtarma ve Muhafızlar aracılığıyla kayıp bir hesabı geri alma yeteneğini içeren Loopring Akıllı Cüzdan'ın son sürümü, ekosisteme yeni kullanıcılar ve cüzdanlar ekleme sürecinde de yardımcı oldu.

Genişleyen Bir Ekosistem

LRC'nin görünümünü güçlendirmeye yardımcı olan üçüncü bir faktör, halihazırda 1 milyondan fazla NFT'nin basıldığını gören bir NFT topluluğunu içeren ekosisteminin genel büyümesidir.

23 Mart GameStop duyurusunun ardından aktivitede önemli bir artış yaşayan Loopring'de işlem gören günlük hacme bakıldığında, büyümesine dair daha fazla kanıt bulunabilir.

Günlük çift başına işlem gören döngü hacmi

Cointelegraph Markets Pro'dan alınan VORTECS™ verileri, son fiyat artışından önce 20 Mart'ta LRC için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph'a özel VORTECS™ Skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

VORTECS™ Skoru (yeşil) ve LRC fiyatı karşılaştırması. 

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, LRC için VORTECS™ Skoru, 19 Mart'ta yeşil bölgeye tırmandı ve sonraki iki gün içinde fiyatın %57 artmasından yaklaşık 40 saat önce, 20 Mart'ta 88'e ulaştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ