GDAX Kullanıcıları, Bitcoin para çekme ücretlerinden şikayetçi

Bitcoin işlem ücretleri daima sorunlu olmuştur. Bu durum, daha fazla zaman ilerledikçe arttı. GDAX'ten normal cüzdanınıza para göndermek oldukça pahalı olabilir. Her şeyden önce, çekme talebinde bulunduğunuza bağlı bu miktar. Ayrıca, Coinbase'i içeren bir geçici çözüm mevcut gibi görünüyor. Ağ ücretleri etkili bir şekilde otomatik olarak düşene kadar yaratıcı çözümler yüksek talep görecektir.

Birçok kişi şu anki Bitcoin işlem ücretlerinden memnun değil . Kimse maliyetlere birkaç dolar ödemek istemiyor ki bu normaldir. Bitcoin, aynı anda daha hızlı ve daha ucuz olacak şekilde tasarlandı. Şu anda eskiye göre daha da hızlı, ancak "ucuz" yönü o kadar da mevcut değil. Daha belirgin olarak, BTC işlem ücretleri şu an 5 dolara kadar yükselebiliyor. Bu kabul edilemez bir ücret. Ancak GDAX kullanıcıları için geçici bir çözüm var gibi görünüyor.

Yüksek GDAX Ücretlerini Atlama

Daha spesifik olarak, doğrudan platformdan para çekme her zaman pahalı kalacaktır. Şu anda, GDAX çoğu kişiden 3.5 dolardan 5 dolara kadar ücret almaktadır. Her ne pahasına olursa olsun ücret ödemeniz mümkündür, ancak bu genellikle büyük gecikmelere neden olacaktır. Ancak bazı raporlar şu anda bu işlerin iyi olduğunu gösteriyor. Aksi ücretlerden kaçınmak isteyenler için, BTC'yi Coinbase'e taşımak akıllı bir fikirdir. Sonuçta, her iki platform da aynı şirket tarafından işletiliyor.

BTC'yi GDAX'dan Coinbase'e aktarmada hiç bir maliyet/masraf alınmaz. Coinbase'den para çekme de ücretsiz yapılabilir. Bu, insanlara ilk etapta ihtiyaç duyması gereken bir geçici çözüm. Sonra yine, mevcut işlem ücretleri göz önüne alındığında, yakın gelecekte bir şeylerin değişmesi gerekecek. SegWit , bu ücretleri her şeyden önce hafifletmek için tasarlandı. Bu olay, bu ana kadar olmamıştır. SegWit yeteneği servisler ve cüzdanlar arasında norm haline gelene kadar gerçek bir değişiklik olmaz.

Yakında, Bitcoin işlem ücretleri fazlaca tartışmalı olacak. İnsanlar şu anda bu konulardan kaçınmak istiyorlar. BTC'yi Ethereum'a dönüştürmek ve borsalarda para transferi yapmak için kullanmak BTC için oldukça iyi işliyor. Yine, buna gerek olmaması gereken bir geçici çözüm, ancak şu an başa çıkmamız gereken şey bu. İşleri daha cazip hale getirmek için Bitcoin dünyasında bir şeylerin değişmesi gerekiyor. Şimdilik bu konuda gerçek bir gelişme yok. Söylemek gerekirse bu oldukça sorunlu bir husus.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ