NEO son birkaç haftadır yükselen kanalda işlem görüyor. Boğalar 8 Mayıs'ta kanalın direnç çizgisinin üzerine doğru kırılmış olsa da, bu direnç seviyesini aşmayı başaramadılar.

Geçen Haftanın Yükselen Yıldızı Bu Altcoin Bu Hafta Yükselişini Sürdürecek mi?

NEO son birkaç haftadır yükselen kanalda işlem görüyor. Boğalar 8 Mayıs'ta kanalın direnç çizgisinin üzerine doğru kırılmış olsa da, bu direnç seviyesini aşmayı başaramadılar.

Sonuç olarak, CoinMarketCap'in 20. sıradaki kripto para birimi tekrar kanala daldı. Bununla birlikte, hem hareketli ortalamalar yukarı hem de pozitif bölgedeki RSI ile avantaj, boğalarda yer alıyor.

Bugün, boğalar olumlu bir işaret olan 10 günlük EMA'ya (9.8 $) düşüşü satın aldı. Bu durum, boğaların long pozisyonlara girmek için daha derin bir düşüş beklemediğini gösteriyor. Fiyat, kanalın içinde kaldığı sürece trend olumlu kalacak.

İlk zayıflık işareti, ayılar fiyatı kanalın alt yarısına batırırsa olacak. Kanalın destek çizgisinin altındaki bir kırılma, trendde bir değişiklik olduğunu gösterecek.

4 saatlik grafik, boğaların kanalın direnç çizgisinin üzerinde fiyatı taşıyamamaları, kar rezervasyonunu çekmeleriyle izah ediliyor. Bu durum, fiyatı kanalın merkez çizgisinin hemen altına sürükledi.

Bununla birlikte, 9.64 $ seviyesine yakın güçlü alımlar NEO / USD paritesini kanalın üst yarısına geri itti. Bu olumlu bir işaret. Boğalar fiyatı 10.50 $ 'ın üzerine çıkarabilirse, kanalın direnç çizgisine 11.30 $'a kadar bir ralli mümkün. Bu nedenle, trader'lar 9.60 $ 'ın altında bir stop-loss ile 10.50 $' dan satın alış yapabilirler.

Öte yandan, kur 9.63378 $ 'ın altına düşerse, kanalın destek hattına bir düşüş mümkün. Bu seviyedeki bir sıçrama düşük riskli bir satın alma fırsatı da sunabilir.

Bu durumda, stoploss kanalın hemen altında tutulabilir, çünkü fiyat kanalın altında kalırsa, daha derin bir düzeltme yapılması muhtemel.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ