Genel geliştirici etkinliği, önde gelen kripto varlıklarının çoğu için kapalı olsa da, temel kod güncellemeleri artıyor gibi görünüyor.

Geliştirici Faaliyetlerindeki Artış Güçlü Kripto Projelerine İşaret Ediyor

Genel geliştirici etkinliği, önde gelen kripto varlıklarının çoğu için kapalı olsa da, temel kod güncellemeleri artıyor gibi görünüyor.

Blockchain ve AI yatırım firması Outlier Ventures tarafından yayınlanan raporda 12 lider blockchain ve kripto para birimi projesinde geliştirici faaliyetinde ortalama % 20'lik bir düşüş tespit etti.

Outlier Ventures’in 2020 yılının ikinci çeyreğine ait Blockchain Geliştirici Raporunda, firma, en iyi pazarlar Bitcoin Cash (BCH), Eos (EOS) ve Tron Tron (TRX) için geliştirmenin yarı yarıya düştüğünü belirtiyor.

Geri çekilmeye rağmen, firma, Theta (THETA) ve Cardano (ADA) ile temel kripto güncellemelerinde sırasıyla % 931 ve % 580 artışlar görerek, çeşitli kripto projelerini çevreleyen bazı güçlü geliştirici faaliyet belirtileri olduğunu belirtiyor.

Eos, projedeki en hızlı düşüşü gördü ve Haziran ayında projenin ana ağı piyasaya sürüldü ve % 86'lık bir düşüş yaşandı.

Bitcoin Cash, faaliyetteki ikinci en büyük düşüşle birlikte% 63'lük bir gelişme kaydetti. Outlier Ventures, düşüşün çoğunu Kasım 2018'de gerçekleşen Bitcoin SV (BSV) çatalıyla ilişkilendiriyor.

Tron ayrıca % 53'lük bir düşüşle birlikte gelişimde ağır bir geri çekilme gördü.

 Toplam gelişimde sırasıyla % 15 ve% 44 artış gösteren Polkadot ve Cosmos (ATOM) tek projelerdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ