Dünyanın ilk Bitcoin milyarderleri olarak kabul edilen Winklevoss ikizleri, şimdi BTC'nin portföylerindeki tek kripto varlığı olmadığını söylüyor.

Gemini Borsasının Sahibi İkiz  Kardeşler Ethereum’a Yöneliyor

Dünyanın ilk Bitcoin milyarderleri olarak kabul edilen Winklevoss ikizleri, şimdi BTC'nin portföylerindeki tek kripto varlığı olmadığını söylüyor.

The Defiant'dan Camila Russo ile yeni bir röportajda, kripto borsası Gemini'nin kurucuları Tyler ve Cameron Winklevoss, aynı zamanda piyasa değerine göre ikinci en değerli kripto para birimi olan Ethereum'da büyük yatırımcılar olduklarını söylüyorlar.

“Kesinlikle çok fazla Ether sahibiz. Büyükler ve maddi bir miktar, evet oldukça büyük… Sanırım herhangi bir kişinin standardına göre, herhangi birinin servet miktarı gibi materyaller söylemek güvenli. ”

İkizler, Ethereum'a yaptıkları yatırımın tam miktarını açıklamadılar, ancak Bitcoin holdingleriyle "aynı evren" ve "aynı galakside" olduğunu ima etti.

“Oldukça büyük. Birkaç yıl önce çok fazla Ether almak için ortak bir çaba gösterdik. ”

2013 yılında, ikizler 120.000 BTC'ye sahip olduklarını ortaya koydu, bu da o sırada dolaşımdaki tüm Bitcoin'in% 1'ine eşdeğerdi. Bitcoin şimdi 9,196 dolarla seyrederken, BTC grubunun değeri şu anda 1,1 milyar doların üzerindedir.

İkizlerin ETH'deki hissesi Bitcoin yatırımlarıyla karşılaştırılabilirse, Tyler ve Cameron dolaşımdaki tüm Ethereum'un yaklaşık % 4'üne sahip olabilirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ