Genesis Trading CEO'su Michael Moro, 2018 yılına kadar bir kripto para komisyoncusu olarak hareket edebileceklerini söylüyordu.

Genesis, Bir Kripto Para Komisyoncusu Kurmak İçin Yarışa Katıldı

Genesis Trading CEO'su Michael Moro, 2018 yılına kadar bir kripto para komisyoncusu olarak hareket edebileceklerini söylüyordu.

Business Insider için yapılan 2018 röportajında, "Bir piyasa yapısı perspektifinden daha iyi bir seçenek, ortada oturmanız gereken tek şeyin tek bir hesapla işlem yapabileceğiniz ve ticaret yapabileceğiniz bir ana komisyoncuya sahip olmaktır."

Daha sonra, sektörde çalışanlar, omurga dalgalanan piyasa ile yatırımcılar arasında daha fazla aracıyı aramaya çağırıyorlardı. Geleneksel sermaye piyasalarında onlarca yıldır var olan bu go-betweens, müşterilere çeşitli pazarlarda ticaret yapmak için kredi sunabilir ve mekanları en iyi fiyata belirleyebilir.

Şirket Perşembe günü yaptığı açıklamada, Genesis'in ana broker pazarına girmeye hazır olduğunu söyledi. Moro, Genesis Prime olarak adlandırılan yeni hizmet, firmanın mevcut ticaret ve borç verme olanaklarından ve Genesis'in yakın zamanda satın aldığı bir şirket olan Vo1t'nin saklama platformundan yararlanacak.

Gelişme, kripto para brokerleri için piyasanın ısındığı anlamına geliyor.

Son zamanlarda, kendisini birincil broker olarak pazarlayan FalconX, gizli moddan ortaya çıktı. Şirket, Coinbase Ventures, Fenbushi ve Accel dahil olmak üzere yatırımcılardan 17 milyon dolar topladı. Son zamanlarda bir borç verme işi başlatan BitGo, firmanın planları hakkında bilgi sahibi olan birkaç kişiye göre kendi ana komisyoncu teklifini oluşturuyor. En iyi gözaltı ve cüzdan işi ile tanınan şirketin, dijital varlıkların temizlenmesi, kapatılması ve ödünç verilmesine bağlı API'ler oluşturmak için kıdemli bir ana hizmetler yazılım mühendisi arayan bir iş ilanı vardı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ