Kripto ödünç veren Genesis, 'verim çiftçiliği' çılgınlığının ortasında sabit para birimi borçlanma oranlarında artış olduğunu bildirdi.

Genesis Yeni Gelişmeyi Duyurdu

Kripto ödünç veren Genesis, 'verim çiftçiliği' çılgınlığının ortasında sabit para birimi borçlanma oranlarında artış olduğunu bildirdi.

İnsanlar "verim çiftçiliği" bandwagonuna atlarken, endüstrinin en büyük kredi verenlerinden biri istikrarlı borçlanma oranlarında bir artış gördüğünü söylüyor.

Temel olarak, verim yetiştiriciliği, çeşitli DeFi ürünlerinden ve protokollerinden mümkün olan en yüksek verimi elde etmeye çalışmak için her şeyi yakalayan bir deyimdir. Ve verilerden de anlaşılacağı gibi, COMP, çiftçi çiftlerinin artı işaretlerine düştü.

Kripto spekülatörleri, 15 Haziran'da piyasaya sürülen yönetişim tokenı olan COMP'u oluşturmak için Compound’a yöneliyor. Compound platformuna COMP ödünç veren veya ödünç alan kullanıcılar, yatırımcıların tasarruf hesabından nasıl kazanç elde edebileceğine benzer bir verim üretebilir. Geleneksel finansta standart faiz getiren hesabınızın aksine, Compound faiz oranları, COMP'un fiyatına ve kullanılan stratejilere bağlı olarak kullanıcılara yüksek bir getiri sağlayabilir.

Compound üzerinden bir getiri elde etmek için bir spekülatörün teminat yatırması gerekir. Bu teminat Ether (ETH) veya Compound platformunun desteklediği herhangi bir ERC20 tokenı şeklinde olabilir, bunlar arasında USDC ve USDT gibi stabilcoinler de bulunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ