Yatırımlar uzun zamandır insanları rahatsız eden bir konu. Küçük bir hata ve zor kazanılmış varlıklarınızı kaybedebilirsiniz.

Yatırımlar uzun zamandır insanları rahatsız eden bir konu. Küçük bir hata ve zor kazanılmış varlıklarınızı kaybedebilirsiniz. Ancak Genius Assets, portföyünüzü çeşitlendirerek ve bir dizi sektöre yatırım yaparak bunu değiştirmeyi planlıyor. Ayrıca, Emlak tokenizasyonu yoluyla doğrudan yatırımlara izin vererek Emlak ve blok zinciri arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlıyor.

Emlak piyasası her zaman en çok arananlardan biri olmuştur ve ekonomiye büyük katkı sağlamaktadır. Ancak, sektöre yapılan yatırımlar henüz düzene girmedi ve bunun sonucunda sektör henüz tam potansiyeline ulaşamadı. Genius Assets, Kısmi Mülkiyet çözümleriyle birlikte doğrudan Gayrimenkule yatırım yapma seçeneği sunar.

Bu hem küçük ölçekli yatırımcılar hem de proje sahipleri için faydalıdır. Birincisi yüksek bir yatırım getirisi elde edebilirken, ikincisi hızlı ve verimli bir şekilde sermayeyi artırabilir. Ayrıca, tokenleştirme, yatırımcılar ve varlık sahibi arasında doğrudan bir bağlantı kurarak aracıyı ortadan kaldırmaya yardımcı olur, böylece oluşan ücretleri, ücretleri ve vergileri düşürür.

Portföyünüzü Çeşitlendirmek İçin Yatırım Seçenekleri

Genius Assets, Gayrimenkulün yanı sıra yatırım yapabileceğiniz birkaç sektör daha sunuyor. Genius Air, paranızı kiralık uçaklara yatırmanın ve kiralamalardan düzenli gelir elde etmenin hızlı bir yoludur. Ayrıca, yatırımcıların Avrupa çapında otoyol inşaatına yatırım yaptıktan sonra vergilerden para kazanma şansına sahip oldukları Genuis Otoyoluna sahipsiniz. Bu özel varlık, yüksek bir yatırım getirisi sunar.

Büyük sanatçıları takdir eden ve takdir edenleriniz için Genius Art yatırım yapmak için doğru varlık olacaktır. Hepimizin bildiği gibi NFT'ler dünyayı kasıp kavurdu ve milyonlarca dolar kazanıyor. Ve bunun için pazar, hem gelir hem de kar açısından bir yükseliş trendine tanık olmaya devam ediyor. Bu yüzden Genuis Art ile gitmek uzun vadede iyi sonuç verir.

Ardından, yatırımcıların paralarını spor takımlarına yatırmalarına ve temettüler yoluyla kazanmalarına olanak tanıyan bir segment olan Genius Sports var. Spor takımlarının dijitalleştirilmiş değeri gelecekte olacağı gibidir ve bu özel varlıkla yatırımınızı kat kat artıracağınızdan emin olabilirsiniz.

Genius Asset'in Yerel Tokeni $IUX Hakkında Her Şey

Ekosistemin yerel tokeni $IUX, platformda yatırımlar ve güç işlemleri yapmak için kullanılacak. Şu anda web sitesinde yayında olan Ön Satış sırasında indirimli bir fiyata satın alabilir ve tokeni kilitleme döneminden sonra Kısmi Mülkiyet Projelerine yatırım yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, $IUX tokeni bir borsada yayınlandığında, oradan satın alabilir ve hemen yatırım yapabilirsiniz.

Yerel $IUX, toplam arzın 1.000.000.000 ile sınırlandırıldığı bir ERC20 tokenidir. Bunun %31'i planlanan üç satış sırasında mevcut olacak. Ayrıca, platforma daha fazla proje eklendikçe, $IUX tokeninin değeri artacak ve böylece herhangi bir aktif katılım olmadan yatırımlarınızın değeri artacaktır.

Genius Assets üzerindeki Staking protokolü, yüksek getiriler göz önüne alındığında, başlı başına başka bir varlık olarak adlandırılabilir. Seçenek, kilitlenme süresi sona erdiğinde yatırımcılara sunulacak ve hasat olmadan 6 ayda %7'ye kadar ve tokenlar kilitlendiğinde 12 ayda %34'e kadar getiri sağlayacak.

Bir sürü başka yatırım platformu olsa da hiçbiri Genius Assets ile aynı düzeyde güvenilirlik, şeffaflık ve yatırım getirisi sunmaz. Ayrıca, GeniuX veya $IUX için tokenomics, piyasayı net bir şekilde anlayan ve hem Genius Assets hem de yatırımcıların çıkarlarını hesaba katan bir uzman ekibi tarafından tasarlanmıştır.

Toplamda, Genius Assets tarafından sunulan çeşitlendirilmiş portföy ve yüksek performanslı varlıklar, istikrarlı bir fon akışına dönüşecek ve yakında tüm yatırımcılar için tek durak çözüm haline gelecektir. O halde bu büyük fırsatı kaçırmayın ve hemen kayıt olun.

Genius Assets hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edin https://genius-assets.com/

Telegram kanalına katılmayı ve proje veya işleyişiyle ilgili tüm şüphelerinizi gidermeyi unutmayın.

Tüm sosyal bağlantılar ve bilgi kontrolü için: https://taplink.cc/geniusassets

Twitter: https://twitter.com/GeniusAssets

Instagram: https://instagram.com/genius.assets/

Facebook: https://www.facebook.com/genius.assets

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCzyOzYynij7FZH49k78gTjA

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/genius-assets/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ