Uniswap’ta RealT’in lanse edilmesi, merkezi olmayan bir finans borsasında tamamen tokenize edilebilecek ve ticari hale getirilebilecek ilk gayrimenkul mülkü.

Gerçek Gayrimenkul Likiditesi Yaratmak İçin Uniswap ile RealT Ortaklık Kurdu

Uniswap’ta RealT’in lanse edilmesi, merkezi olmayan bir finans borsasında tamamen tokenize edilebilecek ve ticari hale getirilebilecek ilk gayrimenkul mülkü.

Dünyanın herhangi bir yerinden yatırımcıların ABD mülklerinin fraksiyonel sahipliğini satın almalarını sağlayan web tabanlı platform RealT, Uniswap'ta ilk resmi borsa kurunu açıkladı. Uniswap, piyasaya sunulduğundan bu yana, Ethereum blok zincirindeki herhangi bir dijital varlığın kesintisiz değişimini sağlayan arayüzünün sadeliğini ve etkinliğini göstermiş durumda.

Tokenlerle Mülk Satın Almak

RealT ve Uniswap arasındaki bir dönüm noktası olan ortaklık sayesinde ortaya konan ürün, 4 Kasım 2019 Pazartesi günü açık bir finans borsasında başlatılan geleneksel bir menkul kıymeti temsil eden ilk dijital varlık. Uniswap'taki borsa kuru, Ethereum (ETH) ile RealT'nin 9943 Detroit, Michigan'daki Marlowe Sokağında bulunan amiral mülküne bağlı RealToken arasında oluşturulmuş durumda. RealToken sahipleri artık Uniswap'a gidebilirler ve Borsa ile anında MarHar RealTokens'i ETH ile alabilir veya satabilirler. Bu RealT-Uniswap entegrasyonu, dünyadaki gerçek durum mülklerini satın almanın veya satmanın en hızlı yolunu yaratmış durumda.

Vizyonun Ayrılmaz Bir Parçası

Uniswap’ta RealTokens’in listelenmesi önemli. Çünkü Ethereum’un açık mali sisteminin içinde faaliyet gösteren bir menkul kıymet tokeni yer alırken, yine de uyumluluğu koruyor. RealTokens içerisinde yer alan tüm iş ve uyum mantığı Uniswap'ta saklanıyor. Remy ve RealT’in Kurucuları Jean-Marc kardeşler konuyla ilgili olarak şu ifadelere yer veriyor:

Gayrimenkullere likidite sağlamak RealT'in temel vizyonunun ayrılmaz bir parçası. Uniswap’ın kesintisiz arayüzü ve verimli alışverişi yoluyla bu vizyonu gerçekleştirebildiğimiz için mutluyuz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ