Ookeenga Genesis Koza Koleksiyonu, 5 Temmuz'da Binance NFT pazarında piyasaya sürülecek.

Ookeenga Genesis Koza Koleksiyonu, 5 Temmuz'da Binance NFT pazarında piyasaya sürülecek.

Yeni nesil gerçek zamanlı strateji MOBA oyunları olan Ookeenga, oyun projeleri için birinci sınıf bir GameFi NFT ticaret platformu olan Binance NFT'de resmi bir proje olarak lansman yapmak için zorlu durum tespiti sürecinden geçtiklerini duyurdu.

Ookeenga'nın uzun vadeli vizyonu, hem Web2 hem de Web3 müteakip projelerinden oluşan kapsamlı bir ekosisteme sahip bir temel içerik IP'si olmaktır. Ookeenga NFT'lerine sahip olarak, yatırımcılar ve oyuncular tüm Ookeenga ekosistemine erişebilecekler.

Resmi Genesis Koza Teklifi (Ookeenga'nın İlk Oyun Teklifi), satın alınabilecek 6.000 NFT gizemli kutusundan oluşacak. Gizemli Kutular, 5 Temmuz'dan itibaren Binance NFT Marketplace'te satışa sunulacak ve Gizemli Kutu başına 50 BUSD/USDT olarak fiyatlandırılacak.

Ookeenga Genesis Kozaları Nedir?

Oyuncuların Ookeenga'daki yolculuklarına başlamak için en az 3 Kahramana ihtiyacı olacak. Genesis Cocoons, özel Genesis Heroes'u doğurur. Bu kahramanlar, Standart Kahramanlara kıyasla benzersiz güce ve daha fazla avantaja sahip olacak.

Satın Alma Nedenleri

1. Oyunda Genesis Cocoons elde edilemez.

2. Özel Avantajlar (Standart Kahramanlar için mevcut değildir):

*+%5 tüm temel istatistikler.

*Kahraman Geliştirmede başarı oranını artırın.

*Arazide inşaat maliyetlerini azaltın.

*Görevler yapmak ve erken kuş ödüllerini talep etmek için Miniworld'e giriş.

3. Cazip Yatırım Getirisi

*Oyuncular, 3 Genesis Kahramanı için sadece 150 USDT'lik bir yatırım maliyeti için sadece 20-25 gün içinde ortalama bir yatırım getirisi bekleyecekler.

4️. Sınırlı Adet ve Özel Fiyatlandırma

Ookeenga Genesis Kozaları sadece sınırlı bir miktar için mevcuttur ve taban fiyat farklı aşamalarda artacaktır.

Oyna-Kazandan Oyna

Oynamak için oynanan oyunların patlamasından bu yana, oyunun arkasındaki temel motivasyon unsurlarının  oynanabilirlik ve eğlence  eksikliği nedeniyle projeler aşırı doymuş bir pazarda öne çıkmak için çabalıyor.

Buna karşılık, oyna ve kazan, oyunculara gerçek bir deneyim sunarken aynı zamanda kazanç ve sahiplik sağlar. Bu, yatırımın karmaşıklaşmasından ziyade oyun oynamanın bir evrimidir.

Ookeenga ile Oyna ve Kazan

Yeni nesil bir gerçek zamanlı strateji gündelik oyunu olan Ookeenga, rotayı geleneksel P2E'nin ötesine geçmek ve geliştirmek için belirledi.

Cros Studio tarafından desteklenen ve 7 yıldan fazla deneyime, Game-Tech'te birçok prestijli ödüle sahip 30'dan fazla bir ekip olan Spores Network tarafından kuluçkaya yatırılan Ookeenga'nın temel gücü, nefes kesen 3D grafiklerinden, çekici dünya inşa etme ve bağımlılık yapıcı oyundan kaynaklanmaktadır. benzersiz bir şekilde sürükleyici bir oyna-kazan deneyimi yaratmak için.

Ookeenga - Böceklerin Epik Sir Web3 savaşı

Ookeenga, böceklerin evrimleştiği ve devasa bir medeniyet inşa ettiği bir dünyada geçiyor.

Kolay ama bağımlılık yaratan bir oynanışı olan hit oyun Clash Royale'den ilham alan Ookeenga, oyun topluluğunda yaygın olan 3 türün bir kombinasyonudur: Gerçek Zamanlı Strateji, Koleksiyon Kartı, Kule Savunma. Bu, oyunu almayı kolaylaştırır, ancak ustalaşması zaman alır.

Ookeenga, temel güçlü yönlerini geliştirerek Oyna-Kazan'daki "Oynat" faktörünü geri getirecek:

*Diğer oyunculara karşı yıkıcı, taktiksel saldırıların kilidini açın

*Oyuncuların yönetimine hizmet etmeye hazır, farklı yetenek setlerine sahip 80 milyon benzersiz kahraman

*Temel oyunu güçlendirmek için NFT öğeleri ve kaynakları elde etme hazinesi

*Ookeenga'nın sürekli genişleyen açık dünyasında topraklardan para kazanmak, canavarları avlamak, madencilik kaynakları ve zindanları araştırmak.

Gelecekteki AR/VR Entegrasyonu

Kuruluşundan bu yana, Ookeenga, 500'den fazla topluluk ve yerleşik 40'tan fazla ortakla bazı etkileyici başarılar elde ediyor.

Ookeenga, Genesis Heroes koleksiyonunu 5 Temmuz 2022'de Binance NFT'de piyasaya sürecek.

Binance NFT, dünyanın en hızlı büyüyen NFT platformlarından biridir. Binance NFT, çıkışından sadece bir aydan biraz fazla bir süre sonra 25 milyon BUSD satış gerçekleştirdi, 300.000'den fazla Gizemli Kutu sattı ve dünya çapında 400'den fazla yaratıcıyı bünyesine kattı. Binance NFT, lansmanından bu yana toplamda 1 milyondan fazla Gizemli Kutu sattı ve 80 milyon BUSD satış gerçekleştirdi.

Binance NFT Marketplace, Binance.com ile aynı hesap sistemini paylaşır. Mevcut Binance kullanıcıları, NFT pazarına erişebilir ve mevcut Binance hesaplarını kullanarak ticaret yapabilir. Yeni kullanıcılar Binance NFT platformu oluşturmak veya bu platformda işlem yapmak için Binance.com'a kaydolabilir. Binance NFT, NFT para yatırma ve çekme işlemleri için çoklu zincir desteği de ekledi. Kullanıcılar artık NFT'lerini BNB Zinciri ve Ethereum ağlarına kolaylıkla aktarabilir.

Cros Studio Hakkında

Cros Game Studio, 30 tam zamanlı çalışandan oluşan, oyun geliştirmede 7 yıllık deneyime sahip Hanoi merkezli bir oyun stüdyosudur. Cros Studio her zaman nefes kesen grafiklere ve bağımlılık yaratan oynanışa sahip oyun ürünleri yaratmaya çalışır.

Cros, geleneksel oyunlardan GameFi ve Edtech ürünlerine kadar çok sayıda farklı projeyi tamamladı. Cros, suc aracılığıyla güvenilirliğini kanıtladı kullanıcılara sundukları en iyi deneyimden geliyor.

Dört Kez Mavi Kuş Ödülü Sahibi

Kazanan ürünler: Vkid Academy, Numbers, Shape Hunter,... App Store ve Google Play'de çocuklar için "en çok indirilen uygulamalar"ın en üst özellikleri arasında.

Lansman ve Oyun Tasarımı: Ookeenga (RTS/P2E/Koleksiyon Kartı), Step Hero (P2E/RPG), Plant Exodus (P2E/RPG), Echo (NFT karakter kartları), Mech Master (P2E, RPG),...

Daha fazla bilgi için https://ookeenga.io/ adresini ziyaret edin.

  Spor Ağı Hakkında

Spores'in misyonu, yaratıcı merkezli, topluluk odaklı ve sınırsız ilgi çekici eğlence IP'si ve kurumsal markalar olan bir GameFi/Metaverse Yayıncısı - kuluçka, başlatma (IDO, IGO, INO) ve NFT yığın projeleri işletmektir.

Spores Metaverse ekosistemi, NFT toplayıcı pazar yeri, Republique galerisi ve perakende deneyimi ve zincirler arası metaverse'ler aracılığıyla topluluk katılımı ve gelir üreten fiziksel ve dijital deneyimleri (fijital) kapsar.

Binance NFT Marketplace Hakkında

Binance NFT Marketplace, dünyanın dört bir yanındaki sanatçılar, yaratıcılar, kripto meraklıları, NFT koleksiyoncuları ve yaratıcı hayranlar için en iyi likidite ve minimum ücretlerle açık bir pazar sunuyor. İki bölümden, premium etkinliklerden ve bir ticaret pazarından oluşan Binance NFT, değerli koleksiyonlar ve tüm kullanıcıları için kolay erişilebilir bir ticaret pazarı sunar.

Medya bağlantısı:

İrtibat Kişisi: Bayan Zumi Nguyen

Şirket: Ookeenga Lab Limited

E-posta: [email protected]

Şehir: Road Town, Tortola, Britanya Virjin Adaları

Ülke: Britanya Virjin Adaları

Web sitesi: https://ookeenga.io/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ