John McAfee destekli gizlilik parası Ghost Coin, Hong Kong otomatları için bir ödeme seçeneği olarak ivendPay ile ortaktır.

Ghost Coin Hong Kong Satış Otomatları İçin Ödeme Olarak Kullanılacak

John McAfee destekli gizlilik parası Ghost Coin, Hong Kong otomatları için bir ödeme seçeneği olarak ivendPay ile ortaktır.

John McAfee liderliğindeki kazık kanıtı gizlilik odaklı kripto para olan Ghost Coin, şimdi Hong Kong Disneyland'daki otomatlarda kullanılabilir.

Ghost Twitter'da yaptığı açıklamada, kripto ödeme sistemi ivendPay ile parayı Hong Kong, hatta Hong Kong Disneyland'da bile 60'tan fazla otomatta dağıtmak için ortak olduğunu açıkladı.

Ghost, “GHOST'u ilk başlattığımızda vizyonumuz sadece #Gizlilik'e değil, aynı zamanda gerçek kullanıcıların benimsenmesine de odaklanmaktı,” dedi.

Mahremiyet koini ve dağıtılmış borsa, geçen hafta devam eden tartışmaların ortasında yayına girdi. Hayalet dağıtılmış exchange, işlemdeki McAfeeDEX dağıtılmış borsanın yerini aldı.

 Tartışmalı ve eksantrik McAfee, Ghost teknik incelemesinin bazı bölümlerinin açık kaynaklı protokol PIVX’in teknik incelemesinden "kopyala yapıştırıldığı" tespit edildikten sonra ateş altında kaldı. McAfee, intiğin söz konusu olduğunu ancak hakaret için PIVX'i dava etmekle tehdit ettiğini itiraf etti. PIVX ayrıca bu yılın dördüncü çeyreğinde Zcash'ten zk-SNARKS tabanlı bir gizlilik protokolü başlatmayı planlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ