Bu yazımızda sizlere GlitzKoin (GLT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve GLT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

GlitzKoin (GLT) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi GLT Coin

Bu yazımızda sizlere GlitzKoin (GLT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve GLT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

GlitzKoin (GLT) Nedir?

GLITZKOIN, akıllıca sözleşmeler ve makine öğrenimi kullanarak elmas işinde reform yapmayı bekleyen blok zinciri tabanlı bir görevdir. Girişim, elmas madenciliği bölümündeki sorunlardan ve blok zinciri inovasyon uzmanlarından bir grup uzman tarafından yürütülüyor.

GLITZKOIN, madencilik prosedüründen kaçınılmaz anlaşmaya kadar olan mesafe olan elmas değişimi ile gerekli tüm ortakları birleştirecek. Bu, parça içindeki mübadelelerin üretkenliğini tamamen artıracaktır.

Ayrıca, koordineli blok zinciri özellikle elmas bölümü için yapılmıştır. Tipik yapılardan daha basitlik sunan bir çapraz gösterim oluşturmak için hem özel hem de açık dolaşımdaki kayıtları birleştirir. GLITZKOIN blok zincirinin farklı avantajları arasında koruma, kullanım kolaylığı, değiştirilemezlik ve dış uygulamalarla benzerlik bulunmaktadır.

Merkezi Olmayan Borsa

GLITZKOIN'in dünya çapındaki ticaretinin temel amacı, mevcut elmas segmentinde bilgisayarlı para standartlarının kullanımını pekiştirmektir. Bu ilerici düşünce, spekülatörlerin elmaslarını başka bir parasal kaynağa yaptıkları gibi değiştirmelerini sağlayacak. Her halükarda, farklı kaynaklardan farklı olarak, bu ticaret, borsalar arasında açıklığı ve ayrıca güvenliği sağlar.

Dikkat çekici bir şekilde, GLITZKOIN aşamasındaki tüm borsalar, anlayışlı sözleşmeler kullanılarak onaylanmıştır. Bu anlaşmalar, makul ücretleri zorlarken her an çok sayıda talebin ele alınmasını teşvik eden Stellar Blockchain'e bağlıdır.

Dünya Çapında Elmas Takip ve İzleme

GLITZKOIN, kısıtlayıcı blok zinciri veritabanlarında tüm fiziksel ve bilgisayarlı kaynakların kaydını tutacaktır. Bununla ilgili olarak, sahne çarpıcı özelliklerini, tarihini ve mülkiyetini öğrenecek. Bu bilgi, bir avantajın meşruiyetini ve kaynağını onaylamak için elde edilebilecek uygun biraya dikkatlice yerleştirilecektir.

Açık Ekosistem

GLITZKOIN biyolojik topluluğu, elmas madenciliği ve hazırlama endüstrisindeki oyunculara tutarlı bir çileden yararlanmak için işbirliği yapan bir yönetimler topluluğudur. Ek olarak, ilgili uygulamaların geliştirilmesine de bir öncül sağlar.

Cüzdan – Bu, müşterilerin coinleriyle işlem yaptığı ve takasları onayladığı aşamadır.

API – Yabancı uygulamalar, girişimin API'sini kullanarak GLITZKOIN yönetimlerini aşamalarına göre koordine edebilir.

Merit Engine – Token anlaşmasının yerine getirilmesinden sonra, GLITZKOIN, meşruiyet puanları ışığında bir kararlılık telafi çerçevesi gönderecek.

Sonuç

GLITZKOIN girişimi, blok zinciri inovasyonunu kullanarak değerlendirme konularını ve elmasları bir spekülasyon kararı olarak açma ihtiyacını ele alma eğilimindedir. Blockchain inovasyonu, dağıtılmış (P2P) dijital para biriminin ve Bitcoin taksit çerçevesinin temelini vermesiyle bilinir. Geç başlayarak, ayrıca dağınık kayıt yapısı olarak adlandırılan blok zinciri düşüncesi popülerlik kazandı. Bu, parayla ilgili kısımda, arzu pazarlarında, bir İnternet aşaması olarak ve benzeri olarak çeşitli blok zinciri tabanlı uygulamalar elde etti.

GLITZKOIN, cevabı için Stellar blok zincirini kullanıyor. Stellar, düşük bir değişim maliyetiyle çok sayıda işlem sunarken, korunan bir taslakta keskin sözleşme kapasitelerini birleştirir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ