Türkiye'nin öncü Bitcoin Borsalarından Koineks'ten bugün bir duyuru yapılarak büyük değişimin yarın itibariyle başlayacağı ifade edildi.

Globalleşen Yerli Kripto Para Borsası Thodex Yarın Hizmete Açılıyor

Türkiye'nin öncü Bitcoin Borsalarından Koineks'ten bugün bir duyuru yapılarak büyük değişimin yarın itibariyle başlayacağı ifade edildi. 

Borsadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Değerli kullanıcılarımız,

Yaklaşık 3 yıldır büyük özveri ile çalışarak birçok ilki gerçekleştirdik ve Türkiye’de kripto paraların benimsenmesi adına çaba gösterdik. Sizlerin desteği ile emeklerimizin karşılık bulduğunu görmek bizim için en büyük motivasyon kaynağıdır. Bu motivasyonla Thodex ile sunduğumuz hizmet kalitesini daha ileriye taşımak için büyük değişimi yarın başlatıyoruz.

Büyük değişim yarın!

Thodex.com açılışı için koineks.com’u 06.03.2020 tarihinde saat 23:00’den itibaren bakım moduna alacağız.

07.03.2020 tarihinde saat 05:00’ten itibaren thodex.com üzerinden hizmet vermeye başlayacağız. Bu tarihten itibaren koineks.com web sitemiz üzerinden herhangi bir alım-satım ve yatırma-çekme işlemi yapılamayacak olup tüm işlemler thodex.com üzerinden yapılacaktır.

Koineks.com’daki bakiyeleriniz, giriş bilgileriniz, şifreniz, 2FA doğrulama bilgileriniz, kripto para yatırma adresleriniz, işlem geçmişiniz, açık emirleriniz ve diğer tüm kullanıcı bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Mevcut giriş bilgileriniz ile thodex.com ‘a giriş yaparak işlemlerinize devam edebileceksiniz.

Thodex.com’a giriş yaparken herhangi bir ek bilgi vermenize ihtiyaç olmayacaktır.  Borsamıza giriş yaparken tarayıcıdaki adresin thodex.com olduğundan emin olunuz. Bunun dışındaki adreslere giriş yapmayınız. Thodex.com’a erişim veya giriş işlemlerinde herhangi bir sorununuz olması durumunda [email protected] ve diğer tüm iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Thodex.com’a 07.03.2020 tarihi saat 05:00’ten itibaren giriş yaparak tüm yenilik ve avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Thodex’i artık @thodexofficial ve  @thodexglobal sosyal medya hesapları üzerinden takip ederek tüm duyuru, yenilik ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ