Bu yazımızda sizlere GoCerberus Coin (CERBERUS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve CERBERUS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

GoCerberus Coin (CERBERUS) Nedir?  İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi CERBERUS Coin

Bu yazımızda sizlere GoCerberus Coin (CERBERUS) Nedir?  sorusunun cevabını verecek ve CERBERUS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

GoCerberus Coin (CERBERUS) Nedir?  

GoCerberus, kazanmanıza ve kazanlı çıkmanıza olanak tanıyan birçok benzersiz ve yaratıcı özelliğe sahip Binance Smart Chain üzerinde çalışan otomatik likidite toplama verim çiftliği ve AMM merkezi olmayan borsadır. GoCerberus tokenomics, verim çiftçiliği ve Safemoon arasında bir melezdir.

Ana Özellikler

Otomatik Likidite

Her CERBERUS transferi, %9 transfer vergisi ödemek zorundadır. % 1 transfer vergisi, fiyat tabanını sürekli olarak yükseltmek için likidite havuzuna sözleşme yoluyla otomatik olarak eklenir. Ve likidite kilitlenecek ve erişilemez olacak.

Token yakımı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, CERBERUS'un her transferi %9'luk bir transfer vergisi ödemek zorundadır. %1 transfer vergisi, otomatik likidite edinimi için tahsis edilecektir. Ve kalan %8'lik transfer vergisi hemen yakılacaktır. Tüm süreç otomatiktir.

Hasat kilitleme

Hasat kilitleme, hasat sıklığını sınırlamak için kullanılan benzersiz bir ödül kilitleme mekanizmasıdır. Çiftçilik arbitraj botlarının sürekli hasat yapmasını ve boşaltmasını önlemek için tasarlanmıştır.

Mevduat Ücreti Yeniden Dağıtımı

Kullanıcılar GoCerberus'ta stake etmeye girdiklerinde %4 depozito ücreti alınacaktır, Hell farm'a eklemek için ön satış fonunun %50'sini ve depozito ücretinin %50'sini kullanmayı planlıyoruz. Hell Farm, insanların BUSD ve BNB gibi değerli jetonları kazanmak için Cerberus'u riske attığı yerdir.

Yönlendirme Programı

Kullanıcıları arkadaşlarını çiftçiliğe katılmaya davet etmeye teşvik etmek için zincir üzerinde bir tavsiye programı uygulandı. Davet edenler, arkadaşlarının kazancının %5'ini sonsuza kadar kazanabilirler.

Ticaret Teşviki

Kendi AMM deximize bir ticaret teşvik mekanizması eklemeyi planlıyoruz. Kullanıcılar GoCerberus'ta işlem yaparak token kazanabilirler. Ancak geleneksel ticaret madenciliğinden farklı olarak, GoCerberus'ta ticaret için verilen ödüller farklı tokenler olabilir. Diğer projeler, belirtilen ticaret çiftleri için ödül olarak kendi tokenlerini sağlayabilir. Bununla ilgili daha fazla ayrıntı daha sonra yayınlanacaktır.

CERBERUS'un Neden Sınırı Yok?

Şu anda CERBERUS'un arzında herhangi bir sabit sınır yok, bu da onu enflasyonist bir token haline getiriyor.

Topluluk üyeleri genellikle bunu bir endişe nedeni olarak işaret ediyor ve geliştirme ekibi sabit bir sınır isteğini kesinlikle anlıyor olsa da, yakın gelecekte bir tane oluşturmayı beklemememiz için büyük bir neden var.

CERBERUS'un birincil işlevi, gelecekte borsa AMM'sine likidite sağlamayı teşvik etmektir. Blok ödülleri olmadan, likidite sağlamak için çok daha az teşvik olacaktır (LP ücretleri vb. kalacaktır).

Daha önce de belirtildiği gibi her işlemde %9 devir vergisi vardır, %1 devir vergisi sözleşme üzerinden otomatik olarak CERBERUS-BNB likidite havuzuna eklenecektir. Bu transfer vergisinin toplamı 500 CERBERUS'u her aştığında, sözleşme otomatik olarak 250 CERBERUS'u BNB karşılığında satacak ve Pancakeswap CERBERUS-BNB havuzuna likidite ekleyecektir.

Bu likidite çiftlikte kilitlenecek ve her işlem yapıldığında fiyat tabanı yükselecek. CEBERUS'un fiyat seviyesini koruduğu ve zamanla yükselttiği için uzun vadede çok faydalıdır.

Token PancakeSwap'ta listeleniyor ve değer olarak da sıfıra yakanı gözüküyor. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ