On yıl önce, tüm pazarlama ortamı tamamen farklıydı.

 On yıl önce, tüm pazarlama ortamı tamamen farklıydı. İşletmeler, gazetelere, TV reklamlarına, istifleyicilere vb. reklamlar verirdi. Reklam vermek eskiden çok pahalı bir uygulamaydı ve küçük ve orta ölçekli işletmelerin markalarını pazarlaması ve hedef müşterilerine ulaşması neredeyse imkansızdı. Ama şimdi senaryo tamamen değişti. Sosyal medya platformlarının yükselişi ve kitleler arasında internete kolay erişim nedeniyle, birden fazla pazarlama kanalı açıldı ve hepsine Influencer pazarlama hakim. İşletmenin büyüklüğü artık bir endişe konusu değil. Birisi doğru bilgiye ve araçlara sahipse, hedef müşterilere ulaşmak ve markalarını tanıtmak için bir etkileyicinin ağından yararlanabilir.

 Temel düzeyde, etkileyici pazarlama, etkileyicilerin onaylarını ve ürün sözlerini kullanan bir tür sosyal medya pazarlamasıdır . Özel bir sosyal medya takibine sahip olan ve alanında uzman ve  önder  olarak görülen kişiler. Marka bilinirliğini artırmak ve satışları artırmak amacıyla markayı desteklemek, ürünü onaylamak veya içeriği birlikte oluşturmak için mevcut bir etkileyicinin erişiminden yararlanır. GOinfluencer, küçük ve orta ölçekli işletmeler için en iyi pazarlama çözümlerini sunarak bunu masaya yatırıyor ve doğru etkileyicileri bulmak için Makine Öğrenimi (ML) ve Yapay Zeka (AI) kullanıyor ve böylece markaların doğru pazarlama yapmasını sağlıyor. maksimum getiri ile fiyat.

 GOinfluencer'ı Güvenilir Bir Seçim Yapan Nedir?

 GOinfluencer, COVID-19'un patlak vermesinden hemen sonra başladı. Şirket, küçük işletmelerin açılmaya hazır oldukları anda müşterilerine ulaşmasına yardımcı olmak istedi. GOinfluencer o zamanlar farklı bir çözüm düşünüyordu. Ancak bu işletmelerle sahada etkileşime girdikten sonra şirket, bunun onlar için temel bir pazarlama sorunu olduğunu fark etti. Pazarlamanın ne olduğunu biliyorlardı ve yapmak istiyorlardı, ancak geleneksel bir TV/gazete pazarlama kampanyası veya etkili bir dijital medya kampanyası yapmak için yüksek bütçeleri yoktu.

GOinfluencer işletmeler için bu soruna çözüm aramaya başladı ve influencer marketing kavramıyla karşılaştı. Influencer pazarlama, işletmelerin ürün/hizmetlerini mikro/nano influencerlar aracılığıyla sahip oldukları bütçeler ne olursa olsun, hatta ürün/hizmetler ve indirimler karşılığında pazarlamasını gerektirir. Markalara yardımcı olmanın yanı sıra, bu tür bir işbirliği, etkileyicilerin içeriklerinden para kazanmalarına ve sosyal medya platformlarında büyümelerine yardımcı olur. GOinfluencer bu düşünceyle tüm influencer pazarlama sürecini keşfetmeye başladı ve kendi içinde tam bir takım sorunları olduğunu keşfetti.

Sorunlardan Bazıları Aşağıda Listelenmiştir:

 

●   Farklı iş ihtiyaçları için doğru influencer setinin keşfi

● Etkileyici ödemeleri, sözleşmeleri ve zaman çizelgelerini yönetme

● Kampanyaları optimize etme ve en iyi sonuçları alma

● Etkileyen kişilerle yönetim ve işbirliği

● Etkileyenlerin performansını ve başarısını ölçme

  Şu anda kripto alanında çok fazla etkileyici pazarlama platformu yok. Ancak, geleneksel pazarda birçoğu var. Ancak bunlar ya pazarlama ajansları ya da etkileyici pazar yerleridir. GOinfluencer ikisi de olmak istemedi. GOinfluencer, etkileyicilerin yardımıyla sosyal medya pazarlaması yapan yeni nesil bir pazarlama platformudur. GOIN Marketing Suite, etkileyici bir pazarlama kampanyası yürütmeyi bir FB/Google pazarlama kampanyası yürütmek kadar kolay, ancak çok daha iyi sonuçlar, daha yüksek etki ve en uygun maliyetli şekilde yapar.

GOinfluencer Ekosistemi ve Tokenomik

GOinfluencer platformu, onu herhangi bir işletme ve pazarlama ihtiyaçları için mükemmel bir çözüm haline getiren birkaç temel bileşen ve hizmetten oluşur.

 

GOinfluencer Analytics (İşletmeler için):

 

● Tüm sosyal medya platformlarındaki profillerine dayalı olarak her etkileyicinin derinlemesine analizi.

● Farklı kısa listeye giren etkileyiciler arasında karşılaştırmalı analiz.

● Etkileyicileri verimli bir şekilde seçmek ve keşfetmek için Veriye Dayalı İçgörüler.

 GOinfluencer Kampanyaları (İşletmeler için):

 ● Influencer Discovery: Geçmiş performansa dayalı olarak doğru influencer grubunu ve projenin ihtiyaçlarına göre doğru fiyata belirleyin

● Kampanya Tasarımı ve Planlaması: Kampanyanın tüm süresi boyunca dengeli erişim sağlarken kampanyanın amacına göre optimize edilmiş kampanya tasarımı

● Influencer Management: Influencerların dahil edilmesinden içerik oluşturmaya kadar, tweetin doğru zamanda doğru kanaldan çıkmasını sağlamaya kadar, influencerların uçtan uca yönetimi

● Kampanya sonrası analizler: Kampanyanın başarısını belirlemeye yardımcı olmak için kampanya düzeyinde ve etki sahibi düzeyinde performans raporları ve analiz

 MyInfluence (Etkileyiciler için):

 ● Takipçi profilini, bağlılığı, etkileşim analizlerini vb. görün.

● Farklı gönderilerle ilgili analizler ve bunlarla karşılaştırma aynı sektördeki diğer etkileyiciler. Bir kişinin platformdaki büyümesinin zaman serisi temsili.

 GOinfluencer Academy (Etkileyiciler için):

 ● Veri analitiğiyle desteklenen etkileyici pazarında markayı büyütmeye yönelik en iyi uygulamaları öğrenin.

● Başarı öykülerini dinleyin ve nasıl bir niş oluşturacağınızı öğrenin.

● Neyin (içerik/gönderiler/videolar) takipçileri çektiğini ve takipçi sadakatini ve katılım oranını artırdığını öğrenin.

 Bu heyecan verici özellikleri sunmanın yanı sıra, GOinfluencer, platformun yakıtı olarak işlev görecek yerel tokeni $GOIN'e sahiptir. $GOIN (GOinfluencer), GOinfuencer'ın S-a-a-S gelişmiş Influencer analitiğine erişim elde etmek için kullanılabilecek bir BSC yardımcı programı tokenidir. $GOIN (GOinfluencer) tokeni, merkezi olmayan blok zinciri teknolojisi üzerinde çalışacak ve tüm finansal işlemler için şeffaflık ve güvenlik sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. Tokenin maksimum arzı 1.000.000.000 $ GOIN olarak sabitlenmiştir. Toplanan toplam miktarın çoğunluğu ürünün geliştirilmesine yatırılacaktır. Gelişmiş analitik ile ürünler geliştirmek, projenin başarısı için çok önemlidir.

GOinfluencer hakkında daha fazla bilgi edinmek için GOinfluencer.io adresini ziyaret edin.

Twitter : https://twitter.com/GO_Influencer

Linkedin: https://in.linkedin.com/company/goinfluencer

Telegram : https://t.me/GOinfluencer_Official

Telegram Duyuruları: https://t.me/GOIN_Announcements

Youtube Açıklayıcı videosu: https://www.youtube.com/watch?v=rI7qND1ON1Y

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ