David Gokhstein, devasa SHIB madeni paraları satın alarak Shiba Inu rakibi THE Protocol'e dalmak istemediğini gösterdi.

Gokhshtein, Shiba Inu

David Gokhstein, devasa SHIB madeni paraları satın alarak Shiba Inu rakibi THE Protocol'e dalmak istemediğini gösterdi.
THE Protocol, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin'in bir oyunundan ortaya çıktı ve potansiyel bir SHIB katili olarak çekiş kazanıyor.
Geçen hafta, Vitalik Buterin tarafından atılan bir tweet, memecoin Shiba Inu (SHIB) ile rekabet halinde THE Protocol'ün doğuşuna ve hızlı büyümesine yol açtı. Bununla birlikte, SHIB'nin bazı zorlu destekçileri, tercihlerini THE dijital paraya çevirme planları olmadan kriptoyu desteklemeye devam ediyor.

Tanınmış kripto para etkileyicisi ve Gokhshtein Media'nın kurucusu David Gokhstein, Shiba Inu rakibine dalmak istemediğini gösterdi. Bunun yerine, memecoin SHIB'ye verdiği desteği ikiye katladı.

Shiba Inu'ya (SHIB) sonsuz desteğini ifade eden Gokhstein, köpek temalı kripto para birimine sadık kalacağını söyledi. Ayrıca, sözde SHIB'nin öldürdüğü “THE” madeni parayla ilgisi olmadığını da sözlerine ekledi. "$SHIB'ye bağlıyım - $THE ile hiç ilgilenmiyorum" diye yazdı. Ancak bu, Bay Gokhstein'ın piyasadaki başka herhangi bir memecoin ile ilgilenmediği anlamına gelmez. Diğer tweetlerinden birinde şöyle yazıyor:

Bana gerçek bir yol haritası, kullanım durumu ve hatta çalışan bir ürün içeren bir meme jetonu verin. Şu anda bir şeye 1000 dolar atmak istiyorum. Bana bir sonraki $SHIB'yi ver.

Ayrıca, Gokhstein'ın SHIB kripto para birimini halka açık olarak desteklediği ilk sefer değil. Geçmişte, memecoin meraklısı SHIB için tahminlerini Twitter'da sık sık paylaştı. Bu ayın başlarında Gokhstein, Shiba Inu'nun bir sonraki boğa koşusunda parabolik bir ralli yapacağını söyledi. Bundan önce, memecoin'e yatırım yaparken Shiba Inu'ya gitmediği için pişman olduğunu da ifade etmişti. "Mem tokenleri söz konusu olduğunda, SHIB'de tam olarak [gitmeliydim]" dedi.

THE Protokolünün Başlatılması

Geçen hafta, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, protokollerin piyasada çekiş elde etmek için genellikle THE kullandığını belirterek yeni kripto projelerinde bir şaka yaptı. Birisinin THE Protocol adlı bir proje yaratması gerektiğini şaka yollu söyledi.

Birkaç gün sonra, bir ERC20 protokolü THE Protokolü (THE) ortaya çıktı. Memecoin $THE, Shiba Inu oyun kitabından bir yaprak çizerek ortaya çıktı ve birçok kişi bundan bir sonraki SHIB katili olarak bahsetti.

THE Protocol ayrıca Buterin'e 100 milyon THE memcoin veya dolaşımdaki THE dijital paraların yüzde 10'unu hediye etti. THE'nin yaratılmasından kısa bir süre sonra, değeri ertesi gün yüzde 1000 arttı. Ancak o zamandan bu yana değerinden çok şey kaybetti.

THE Protocol'ün bir SHIB katili olarak piyasaya sürülmesi, memecoin'e bir anlık ilgi uyandırmayı başarsa da, Shiba Inu güçlü kalıyor. Shiba Inu ekosisteminde son zamanlarda bazı ilginç gelişmeler yaşandı. Son zamanlarda, Shiba Inu, Polygon'dan sonra Web3 güvenlik lider panosu olarak ikinci bir sıra elde etti. Öte yandan, Kanada merkezli kripto ödeme ağ geçidi FCFPay, kullanıcıların Netflix ve Amazon abonelikleri için SHIB kriptoda ödeme yapmalarına olanak tanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ