Son zamanlarda meydana gelen golden cross, pazarın beklediği şiddetli pompayı hemen yansıtmadı, ancak yine de ETH için umut olabilir.

Son zamanlarda meydana gelen golden cross, pazarın beklediği şiddetli pompayı hemen yansıtmadı, ancak yine de ETH için umut olabilir.


1 saatlik grafik ETH'nin son birkaç gün boyunca düşen bir kama oluşumunda hareket ettiğini gösterdi. Bu modeller, vakaların yaklaşık% 70'inde yukarı doğru kırılmaktadır ve bu da kısa vadede olumlu fiyat hareketi anlamına gelebilir. Ethereum,% 78.6 Fibonacci düzelme hattında, 253 $ ile ağır bir dirençle karşı karşıya görünüyordu ve bu seviyenin ihlali bu hafta güçlü bir yükseliş sağlayabilir.

Fiyatın ilk dokunuştan sonra düşük eğilim çizgisine dokunmaması, yükseliş eğiliminin mevcut piyasa senaryosundaki ayıları geçersiz kıldığı anlamına gelebilir. 50 ve 200 günlük hareketli ortalamaların ölüm çapraz oluşumundan çıktığı ve çok daha iyimser golden cross taşıdığı görülmüştür. Fiyat mumları altında hareket eden her iki MA da boğa piyasasının bir işaretidir.

MACD, kısa vadede yukarı doğru hareket gösterdi ve sinyal hattı mavi MACD çizgisinin altına geçti. ETH, fiyat % 78.6 Fibonacci geri çekilme çizgisinde üst trend çizgisine değene kadar bazı yan hareketler görecek ve ardından 290 dolara bir kırılma mantıklı görünüyor.


Bu ay, CoinMetrics'ten elde edilen verilere göre, Ethereum da artan günlük işlem sayısının günlük etkin adres sayısı ile oldukça tutarlı bir şekilde arttığını görüyorüz. Bunun nedeni büyük olasılıkla blok zincir üzerine inşa edilen ve buna karşılık benimsenmeyi ve daha fazla sermayeyi uzaya sürükleyen projelerin sayısının artmasıdır. Daha fazla işlem sayısı da muhtemelen artan hacimler anlamına geliyor ve bu da ETH fiyatının 253 $ 'lık güçlü direncin üzerine çıkmasına yardımcı olabilir.

Ethereum, önümüzdeki birkaç gün içinde bazı yan hareketlerle karşılaşacak ve % 78.6 Fibonacci retracement seviyesinde üst trend çizgisine geçecektir. Buradan, golden cross, önümüzdeki haftadan önce 290 $ seviyesine yükselebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ