Bu yazımızda sizlere Golem Coin (GNT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve GNT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Golem Coin (GNT) Nedir?  İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi GNT Coin

Bu yazımızda sizlere Golem Coin (GNT) Nedir?  sorusunun cevabını verecek ve GNT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Golem Coin (GNT) Nedir?  

Golem, "herkesin erişebileceği küresel, açık kaynaklı, merkezi olmayan bir süper bilgisayar" olarak hizmet etmek üzere tasarlanmıştır. Golem, merkezi olmayan bir bilgi işlem gücü paylaşım ekonomisi kurmayı öngörüyor ve yazılım geliştiricilerine esnek, güvenilir ve ucuz bir bilgi işlem gücü kaynağı sağlıyor.

Golem, sağlayıcılar, talep edenler ve yazılım geliştiriciler arasındaki ödemeleri halletmek için Ethereum tabanlı bir işlem sistemine güveniyor.

Ağı, bilgisayarlardan büyük veri merkezlerine kadar kullanıcıların makinelerinin birleşik gücünden oluşur. Golem ağının kullanımı, CGI işlemeden karmaşık bilimsel hesaplamaya kadar çok çeşitli kullanım durumlarını hedefler.

Golem, kullanıcıların ve uygulamaların (talep sahiplerinin) diğer kullanıcıların (sağlayıcıların) makinelerinin çevrimlerini kiralamasına izin verir. Herhangi bir kullanıcı (hem bireysel hem de büyük veri merkezleri) kaynakları Golem ağı üzerinden paylaşabilir ve talep sahipleri tarafından GNT (Golem Network Tokens) olarak ödeme alabilir. Tüm hesaplamalar korumalı alan ortamlarında gerçekleşir ve ana bilgisayarın sisteminden tamamen yalıtılmıştır, bu da sağlayıcıların bakış açısından güvenlik risklerini azaltır.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ