Boğalar, 23 Ağustos ve 24 Ağustos'ta Ether'i (ETH) genel direncin üzerine 3.335 dolardan itti, ancak daha yüksek seviyeleri sürdüremediler. Bu, ayıların seviyeyi agresif bir şekilde savunduklarını gösteriyor.

Boğalar, 23 Ağustos ve 24 Ağustos'ta Ether'i (ETH) genel direncin üzerine 3.335 dolardan itti, ancak daha yüksek seviyeleri sürdüremediler. Bu, ayıların seviyeyi agresif bir şekilde savunduklarını gösteriyor.

ETH/USDT paritesi 25 Ağustos'ta 20 günlük EMA'ya (3.080 $) düştü, ancak mum çubuğundaki uzun kuyruk daha düşük seviyelerde alım olduğunu gösteriyor. Fiyat 20 günlük EMA'nın üzerinde kalırsa, alıcılar pariteyi 3.335 doların üzerine çıkarmak için bir şans daha alacaklar.

Bunu başarabilirlerse, parite 3.670 dolara ve ardından 4.000 dolara ulaşabilen yükseliş trendine devam edebilir. Aksine, fiyat 3.335 dolardan tekrar düşerse, birkaç günlük konsolidasyon mümkündür. İlk zayıflık işareti bir kırılma ve 3.000 doların altında bir kapanış olacak. Ayılar fiyatı bu seviyenin altında tutarsa, parite 200 günlük SMA'ya (2,352 $) düşebilir.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

ADA/USDT

Cardano (ADA), 24 Ağustos'ta psikolojik seviyenin yakınında 3 $'lık bir kâr alımına tanık oldu, ancak boğaların fazla zeminden vazgeçmediğine dair olumlu bir işaret var. 24 Ağustos ve 25 Ağustos mum çubuğundaki uzun kuyruk, daha düşük seviyelerde birikim olduğunu gösteriyor.

Fiyat mevcut seviyeden veya 2.47$'daki kırılma seviyesinden geri dönerse, duyarlılığın olumlu olduğunu ve boğaların düşüşlerde alım yaptığını gösterecektir. Boğalar daha sonra fiyatı 3 doların üzerine çıkararak yükseliş trendini sürdürmeye çalışacak. Bunu başarırlarsa, ADA/USDT kuru 3.50 $'a yükselebilir.

Öte yandan, fiyat genel dirençten bir kez daha düşerse, parite birkaç gün için 3 ile 2,47 dolar arasında konsolide olabilir. 2,47 doların altında bir kırılma ve kapanış, fiyatı 20 günlük EMA'ya (2,20 dolar) düşürebilir. Ayılar, üstünlük elde etmek için fiyatı bu desteğin altına düşürmek zorunda kalacaklar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ