Birbirine bağlı birden çok Web3 çözümünün ekosistemi olan Grand Time, küresel bir kullanıcı topluluğunun çeşitli görevlere katılarak kripto ödülleri kazanmasına yardımcı olarak kripto hakkında farkındalığı artırmak için çok yönlü bir yaklaşım benimsi

Grand Time

Birbirine bağlı birden çok Web3 çözümünün ekosistemi olan Grand Time, küresel bir kullanıcı topluluğunun çeşitli görevlere katılarak kripto ödülleri kazanmasına yardımcı olarak kripto hakkında farkındalığı artırmak için çok yönlü bir yaklaşım benimsiyor.

Tamamen merkezi olmayan, demokratik ve topluluk odaklı bir ekosistem olan Grand Time, kullanıcıların zamanlarından para kazanmalarını sağlamak için tescilli blok zinciri etkinleştirilmiş merkezi olmayan zaman mekaniğinden yararlanır. Etkili bir şekilde, Grand Time, çeşitli ekosistemi ve platforma özgü $GRAND tokeni aracılığıyla “zaman nakittir” atasözünü tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Grand Time'ın çözümleri, teknik geçmişi veya önceden blok zinciri deneyimi olmayan kişilerin kripto varlıklarını kolayca kazanmalarına, yatırım yapmalarına, ticaret yapmalarına ve kripto varlıkları hakkında bilgi edinmelerine olanak tanır.

Grand Social Mining, herkesin bir projeyi tanıtma, yorum ve beğeni ekleme veya diğer benzer görevler gibi basit sosyal medya ile ilgili etkinliklere kaydolmasına ve katılmasına izin veren platformun temel çözümleri arasındadır. Karşılığında platform, bu görevleri tamamlamak için harcanan her saniye için kullanıcıları $GRAND tokenleriyle ödüllendiriyor. Bunun dışında, Grand Time ayrıca, diğerlerinin yanı sıra oylama, çevrimiçi anketler, geri bildirim oturumları ve airdrop'lara katılmak gibi basit dijital görevleri gerçekleştirmek için kullanıcıları $GRAND tokenleriyle ödüllendiren bir GIG Tasks Marketplace'e sahiptir.

Mevcut konser tabanlı platformların aksine, Grand Time şu anda tüm geliri topluluk üyeleri arasında yeniden dağıtıyor. Grand GIG Tasks Marketplace'te listelenen görevlerden elde edilen gelir, topluluğun ihtiyaç duyduğu anda erişebileceği platformun "Grand Exchange Programı" ödül havuzuna yatırılır.

Kaotik Bir Dönemde İstikrarı Hedefleme

Grand Time ekibi lansmanından bu yana, dünya çapındaki insanlar için, özellikle de günde 4 dolarlık yoksulluk sınırının altında yaşayanlar için istikrarlı bir gelir akışı oluşturmaya odaklandı. Grand Time bugüne kadar günde en az 5 ila 10 dolar kazanma fırsatı sunarak yoksulluk sınırının altında yaşayan 1,3 milyardan fazla insanın hayatında önemli bir fark yarattı. Daha aktif olan ve günde 100'den fazla görev gerçekleştiren kullanıcılar 100 dolardan fazla kazanırken, 24 saat çalışan bazı kullanıcılar günde 200 dolardan fazla kazanıyor.

Grand Time tarafından paylaşılan son verilere göre, platform şimdiye kadar 80.000'den fazla aylık iş tabanlı görevi kolaylaştırdı ve dünya çapındaki kullanıcılara 2 milyon dolar değerinde GRAND tokenlerini dağıttı. Grand Time topluluğu kısa sürede 90 ülkede varlığını genişleterek aylık %5 ila %15 organik büyüme kaydetti. Ayrıca platform, devasa topluluğunu oluşturdu ve ön satış sırasında pazarlama kampanyalarına herhangi bir para harcamadan 78.000 dolar topladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ