Grayscale, sektördeki profesyonel yatırımcılar için en büyük olan yatırım ürünlerine eklemeyi planladığı 25 yeni coini açıkladı.

 Grayscale, sektördeki profesyonel yatırımcılar için en büyük olan yatırım ürünlerine eklemeyi planladığı 25 yeni coini açıkladı. The Sandbox, Axie Infinity ve Yield Guild Games gibi metaverse ve oyun tokenlerinin yanı sıra Algorand ve Convex gibi DeFi projelerini içerir.

Kripto para endüstrisindeki dünyanın en büyük kurumsal yatırım ürünü operatörlerinden biri, yatırım ürünlerine eklemeyi düşündüğü 25 yeni dijital varlık ekledi. Grayscale, birçoğu geçtiğimiz gün çift haneli kazançlar kaydeden Algorand, Axie Infinity, Sandbox ve Convex gibi markaları da listeye ekledi.

Pazartesi günkü bir blog yazısında Grayscale, hareketin yatırımcıları kripto alanındaki çeşitliliğe tanıtmaya yönelik olduğunu söyledi. Şu anda Grayscale, Grayscale Bitcoin Trust gibi bağımsız ürünlerde veya Grayscale Digital Large Cap Fund gibi bir kolektifin parçası olarak yatırımcılara 24 ayrı kripto para birimi sunuyor.

Bunlar, Bitcoin, Ether, Cardano ve Litecoin'den Compound, Uniswap, Yearn Finance ve SushiSwap gibi DeFi ana dallarına, Horizen ve AMP gibi yeni gelenlere kadar çoğu büyük kripto para birimini içerir.

IOTA, Grayscale Listesindeki DeFI ve Metaverse Tokenlerine Katılıyor

Kripto devi Digital Currency Group'un bir yan kuruluşu olan Connecticut merkezli şirket, blog yazısında listelemeyi düşündüğü yaklaşık 25 yeni varlığı listeledi.

Bunlar arasında, yatırımcılar için radardan düşen ve 2,26 milyar dolarlık piyasa değeri ile sıralamada 47. sıraya düşen bir proje olan IOTA yer alıyor. Fiyat düşüşüne rağmen, IOTA ekosisteminde yaygın bir büyüme görmeye devam etti ve IOTA Vakfı, projenin bir Web3 dünyasına yürüyüşünü ve Assembly olarak bilinen merkezi olmayan akıllı sözleşmesiyle metaverse'yi destekledi.

 Ödüller Sizinle Olsun: IOTA, Shimmer ve Assembly Stake Etmeye Başlar

Göz önünde bulundurulan diğer kriptolar arasında Axie Infinity ve Sandbox gibi oyun ve metaverse projeleri yer alıyor. Axie, kendi sürülerindeki oyuncuları cezbeden oyna-kazan modeliyle blockchain oyunlarının feneri oldu. NonFungible.com'a göre, Axie, Bored Ape Yacht Club'ın açık ara en yüksek seviyesi olan NFT'lerde 3.4 milyar doların üzerinde sattı.

DeFi, Grayscale tarafından değerlendirilenler arasında Bancor, Fantom, Algorand ve Convex gibi projelerle listede iyi temsil edildi. Özellikle Fantom, DeFi alanında en iyi performans gösterenlerden biri olmuştur. Yakın zamanda Binance Smart Chain'i tersine çevirerek Ethereum ve Terra'dan sonra üçüncü en büyük DeFi zinciri oldu, ancak BSC o zamandan beri konumunu geri kazandı. Fantom'un şu anda kilitli toplam değeri (TVL) 11,48 milyar dolar.

Şirket, listede yer almanın otomatik olarak Gri Tonlamalı ürünlerde listelenme anlamına gelmediğini söylüyor. Şunları belirtti: Bir hatırlatma olarak, bu liste yalnızca açıklama amaçlıdır. Değerlendirilen her varlık bizim yatırım ürünlerimizden birine dönüştürülmez ve Gri Tonlamalı Ürünlere dahil edilmek üzere Değerlendirilen Varlıklar tablosunda yer alanlar dışında ek varlıklar keşfedebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ