Bu yazımızda sizlere Green Metaverse Token (GMT) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece GMT Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Green Metaverse Token (GMT) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla GMT Coin

Bu yazımızda sizlere Green Metaverse Token (GMT) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece GMT Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Green Metaverse Token (GMT) Nedir?

STEPN Yönetişim Tokenı, Kazanmak İçin Hareket Sağlık ve Fitness Uygulaması.

STEPN, kazanmak için hareket eden bir sağlık ve fitness uygulamasıdır. Spor ayakkabı NFT'leri ile donatılmış kullanıcılar, token ve NFT ödülleri kazanmak için açık havada hareket edebilir. STEPN, kripto parası olmayan kullanıcıların STEPN'e katılmasına izin veren yerleşik bir cüzdan, takas, pazar yeri ve kiralama sistemine sahiptir.

STEPN'in çift tokenli bir sistemi, bir oyun tokeni - Green Satoshi Token (GST) ve bir yönetişim tokeni - Green Metaverse Token (GMT) vardır.

GMT, STEPN'in yerel yönetişim tokendiri ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

  • Yönetişim: Yönetişime katılmak için stake yapın, kilitleme süresi ne kadar uzunsa, oylama gücü o kadar yüksek olur.
  • Staking ödülü: GMT stake edenler, stake ödüllerinin dağıtımına karar vermek için oy kullanabilir.
  • Protokol geliri tahakkuku: GMT, spor ayakkabı yükseltmeleri ve yeni spor ayakkabıların basılması gibi uygulama içi özelliklere erişmek için yakılır.

STEPN'in mevcut özellikleri şunları içerir:

  • Mobil uygulama: STEPN, iOS App Store ve Google Play Store'da yayında (Belirli ülkelerle sınırlıdır).
  • Sneaker NFT: Her spor ayakkabının farklı türleri, nitelikleri, nitelikleri ve değerli taş yuvaları vardır. Kullanıcılar, spor ayakkabılarını yükseltmek ve kişiselleştirmek için token yakabilir.
  • Hareket Edin ve Kazanın: Spor ayakkabı NFT'si olan kullanıcılar açık havada hareket edebilir ve token kazanabilir. İstismarı önlemek için çok katmanlı anti-hile mekaniği vardır.
  • Kiralama sistemi: Kullanıcılar bir spor ayakkabıyı ücretsiz olarak kiralayabilir, hareket ettirebilir ve kazanabilir ve ardından kazançları spor ayakkabı sahibi ile paylaşabilir.
  • Uygulama içi NFT pazarı: Kullanıcılar NFT'lerini pazarda takas edebilir.
  • Uygulama içi takas: Kullanıcılar, token kazançlarını diğer kripto para birimleriyle değiştirebilir.
  • Uygulama içi merkezi olmayan cüzdan: Kullanıcılar, harcama hesaplarını finanse etmek için cüzdana kripto para yatırabilir ve gönderebilir.

12 Mayıs 2023 itibariyle, GMT'nin toplam ve maksimum token arzı 6,000,000,000 GMT'dir. Mevcut dolaşımdaki arz 858,747,430.21 GMT'dir


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ