Gözetim dışı bir kripto cüzdanı olan Guarda Wallet ve sektör lideri itibari paradan kriptoya rampa çözüm sağlayıcısı Simplex by Nuvei, EUR ile ödeme yaparken sıfır ücretli kripto para birimi satın almaları için bir promosyon anlaşması başlattı.

Guarda Wallet ve Simplex, Avrupa

Gözetim dışı bir kripto cüzdanı olan Guarda Wallet ve sektör lideri itibari paradan kriptoya rampa çözüm sağlayıcısı Simplex by Nuvei, EUR ile ödeme yaparken sıfır ücretli kripto para birimi satın almaları için bir promosyon anlaşması başlattı. Bu, Avrupalı kullanıcıların artık hiçbir ek ücret ödemeden BTC, ETH ve LTC satın alabilecekleri anlamına geliyor.

Guarda Wallet ve Simplex'in bu ortak promosyonu, yalnızca 3 Nisan - 9 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Yalnızca Euro cinsinden işlemler (EUR) için geçerlidir. Ayrıca, Avrupa'daki yeni başlayanlar ve deneyimli tüccarlar için kripto portföylerini Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ile zenginleştirmeleri için harika bir fırsat.

Bu sınırlı süreli tekliften yararlanmak için kullanıcılar Guarda Wallet web sitesini ziyaret edebilir veya uygulamayı indirebilir. Kripto meraklılarının, dijital varlık portföylerini geliştirmek için bu promosyondan yararlanmaları önerilir.

Guarda Cüzdan Hakkında

Guarda Wallet, kullanıcıların 60'tan fazla ana blok zincirinde 400.000'den fazla varlığı yönetmesine olanak tanıyan, çok para birimine sahip, gözetimsiz bir cüzdandır. M-cüzdan masaüstü, mobil ve web tabanlı bir uygulama olarak mevcuttur. Gözetimsiz bir cüzdan olduğundan, kullanıcıların özel anahtarlarını sunucularında saklamaz, bu da kullanıcılara varlıkları üzerinde tam kontrol sağlar. Guarda'nın kullanıcı dostu arayüzü, cüzdanın Satın Alma, Değiştirme, Staking, Kripto Kredileri, Token Oluşturucu ve daha fazlası gibi tüm özelliklerine kolay erişim sağlar.

Guarda Cüzdan'ın ana avantajlarından biri güvenliktir. M-cüzdan, mobil uygulamalar için şifrelenmiş özel anahtarlar, yedek dosyalar, çoklu imza ve biyometrik kimlik doğrulama dahil olmak üzere kullanıcıların fonlarını korumak için çeşitli güvenlik özellikleri kullanır.

Simpleks Hakkında
Simplex, kullanıcıların kredi/banka kartları, banka havaleleri ve birden çok alternatif ödeme yöntemiyle dijital varlıklar satın almalarını sağlayan küresel bir ödeme işleme hizmetidir. Platform, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve diğerleri dahil olmak üzere birden fazla kripto para birimini destekler.

Simplex, kripto para birimleri satın almak için kolaylaştırılmış bir süreç sunarak, uzun kayıt işlemlerine ve can sıkıcı doğrulama gerekliliklerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Kullanıcılar işlemleri dakikalar içinde hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilir.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ