Çoğu büyük kripto para birimi, düşük seviyelerde güçlü alımlar gördü ve bu da tüccarların düşüşleri satın almakla ilgilenmeye devam ettiğini gösteriyor.

Gün Başlangıcı İçin Genel Kripto Para Piyasası Görünümü

Çoğu büyük kripto para birimi, düşük seviyelerde güçlü alımlar gördü ve bu da tüccarların düşüşleri satın almakla ilgilenmeye devam ettiğini gösteriyor.

Her ne kadar Bitcoin (BTC) mevcut krizi atlatmış ve zirveye çıkmış olsa da, Goldman Sachs sadece 12 Mart düşüşünü müşterilerine sundu. Serbest yorumlanan bilgileri kullanan Goldman, müşterilerini portföylerini Bitcoin tahsisleriyle çeşitlendirmekten caydırıyor gibi görünüyor.

Neyse ki, kripto para birimlerinin potansiyelini anlayan birkaç büyük oyuncu var. 13 milyar dolardan fazla varlığı yöneten bir finansal saklama kuruluşu olan Trust, müşterilerinin diğer geleneksel varlıklarla birlikte üst sıradaki kripto para birimine yatırım yapma fırsatı sunan “Choice” adlı bir emeklilik hesabı başlattı.

Bazı tüccarlar volatiliteden korktukları için kripto para birimlerinden uzak duruyorlar. Bununla birlikte, uygun risk yönetimi ilkeleriyle birlikte eğilimi ve ticareti tanımlayabilenler oynaklıktan yararlanabilirler. Öte yandan, birkaç balina her salıncağında tutma satarak bir servet elde etti.

 Bu, perakende yatırımcılara geleneksel yatırım komisyoncularının ihtiyaç duyduğu tüm genel masraf ve düzenlemelerle kâr elde etme fırsatı sunan bu yeni varlık sınıfından en iyi şekilde yararlanmak için insanların farklı stratejiler kullandığını göstermektedir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ