Birkaç büyük kripto para birimi, direnç seviyelerinden geri döndü ve kısa vadede daha fazla olumsuzluk olabileceğini ima etti.

Gün Başlarken Kripto Para Dünyasında Beklentiler Neler?

Birkaç büyük kripto para birimi, direnç seviyelerinden geri döndü ve kısa vadede daha fazla olumsuzluk olabileceğini ima etti.

Bitcoin (BTC) yarılanmadan sonra ne kaçmadı ne da daldı, bu da tarihin kendini tekrar edebileceğini düşündürüyor. İlk yarılanmadan sonra, CoinMarketCap'te en üst sıradaki kripto para birimi bir ay sonra sadece % 7 arttı. İkinci yarılanmadan sonra aynı dönemde fiyat% 10 düştü.

Bununla birlikte, dikkat edilmesi gereken önemli olan, her iki yarılanmanın da güçlü boğa koşuları tarafından takip edilmesidir. Bu nedenle, tarih kendini tekrarlamasa bile, küresel ekonomilerin on yıllardır en kötü durgunluklarına baktığı bir zamanda yatırımcılara yakışıklı getiriler sunabilir.

Önceki iki yarılanmayı takiben boğa piyasalarının yapısı dikey olmasına rağmen, bir sonraki boğa piyasasının kademeli bir seyir izlemesi muhtemeldir. Bunun nedeni, türev piyasasının coşkuyu bir süre kontrol altında tutmasıdır. Bununla birlikte, her boğa piyasası parabolik bir hareketle biter ve Bitcoin'de de aynı şey olabilir.

 Bu nedenle, yatırımcılar düşüşleri uzun vadeli portföylerini oluşturmak için bir fırsat olarak kullanabilirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ