Bitcoin (BTC) flamadan ayrıldı, bu çok büyük bir pozitif durumda işaret ediyor. Bu, yükseliş trendinin olası bir yeniden başlamasını gösteriyor.

Bitcoin (BTC) flamadan ayrıldı, bu çok büyük bir pozitif durumda işaret ediyor. Bu, yükseliş trendinin olası bir yeniden başlamasını gösteriyor. Boğalar fiyatı 9,456,77 $'ın üzerine çıkarabilirse, bir ralli 10.000 $'a ve daha sonra 10,500 $'a yükselecektir.

Her iki hareketli ortalama da yukarı doğru eğimlidir ve göreceli güç endeksi aşırı alım bölgesinde olup boğaların kontrol altında olduğunu göstermektedir.


Ancak, ayılar 9,456,77 dolar seviyesini agresif bir şekilde savunursa, flamadaki kırılma seviyesine bir düşüş olması muhtemeldir. Bu yeniden test geçerliyse, 9,456,77 doların üzerinde bir kırılma olasılığı artar.

Tersine, BTC / USD kuru mevcut seviyelerden aşağıya veya 9,456,77 $'a düşerse ve flamadaki kırılma seviyesinin altına düşerse, 20 günlük üssel hareketli ortalamaya (8.180 $) bir düşüş muhtemeldir.

Long pozisyonunda yer alanlar için stop-loss 20 günlük EMA'nın hemen altında tutulabilir, çünkü bu destek çatlarsa daha derin bir düzeltme söz konusu

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ