Birkaç büyük kripto para birimi yükseliş eğilimindedir ve kısa vadede satın alma fırsatları sunabilirler.

Gün Sonunda Kripto Para Birimlerinden Beklentiler

Birkaç büyük kripto para birimi yükseliş eğilimindedir ve kısa vadede satın alma fırsatları sunabilirler.

Bazı nedenlerden dolayı, Bitcoin (BTC) analistleri asla orta yolu seçmezler. Ya fiyatın aya gideceğini tahmin ediyorlar ya da yakın bir kıyamet uyarısındalar. On yıldan uzun bir süredir hayatta kaldıktan ve geliştikten ve mevcut kriz sırasında sahip olunacak en iyi varlıklardan biri olduktan sonra, uzun ömürlülüğü ile ilgili şüpheler dinlenmelidir.

Öte yandan, CoinMarketCap'te en üst sıradaki kripto para biriminin önceki boğa koşusunu çoğaltması için, önce yeni ömür boyu en yüksek seviyelere çıkması gerekir. Mevcut seviyeler ve ilk önce geçilmesi gereken yaşam boyu yüksekleri arasında aralıklı birkaç direnç vardır. Bir mucizeyi yasaklamak, muhtemelen zaman alacaktır. Bir dip oluşumunda harcanan zaman, tabanı güçlendirecek ve bir sonraki boğa koşusu için bir fırlatma rampası görevi görecektir.

Uzun vadede yatırım yapan yatırımcılar, küçük fiyat dalgalanmalarından rahatsız olmamalıdır. Bununla birlikte, kripto sektöründeki oynaklıktan kar elde etmeyi amaçlayan tüccarlar, sert dirençlerde kar ayırmaya ve güçlü desteklerden satın almaya istekli olmalıdır. Her ticarette ev sahibi olmayı beklemek yerine yavaş yavaş portföylerini oluşturmayı hedeflemelidirler.

Kripto para birimleri değişken olsa da, uygun risk yönetimi ile alınıp satılırsa, servet üretmek için cazip bir fırsatsunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ