Çoğu kripto para birimi geçmişte ulaştıkları fiyatlarının altında satılıyor olsa bile güç gösterisinde bulunmaya çalışıyorlar.

Güne Başlarken Kripto Para Piyasasına Genel Bir Bakış

Çoğu kripto para birimi geçmişte ulaştıkları fiyatlarının altında satılıyor olsa bile güç gösterisinde bulunmaya çalışıyorlar.

ABD hisse senedi piyasaları, gelen istihdam raporuyla güne güzel artışlarla başladı.

Bu rapor, pandemi nedeniyle ekonomideki dalgalanmanın geçici olduğunu öne sürdüğü için duyarlılığı artırdı.

Şimdi bir çok trader güçlü bir rallinin ilk aşamalarını kaçırmaktan korkması nedeniyle hisse senetlerine atlayacaktır. Hisse senetlerine yapılan bu değişim, piyasadaki volatiliteye karşı güvenli bir liman olarak kabul edilen altın fiyatının düşmesine neden olmuştur.

Bununla birlikte, kripto piyasalarının olumsuz olarak etkilenmediğini ve oldukça iyi durduğunu not etmek önemlidir. Bu durum, trader'ların fiyatların daha da yükselmesini bekledikleri için kripto para birimlerinden kaymadığını gösteriyor. Borsalardaki öfori azaldıktan sonra, traderların odaklarını kripto para birimlerine geri kaydırmaları muhtemeldir.

Kısa vadede belirsiz görünmekle birlikte, Bloomberg tarafından hazırlanan bir rapor, Bitcoin'in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar test edeceğini ve hatta bu yıl 28.000 dolarlık yeni bir seviyeye ulaşabileceğini ifade ediyor. Rapor, Grayscale Bitcoin Trust'ta yönetim altındaki varlıklardaki artışla belirtildiği gibi, kurumsal yatırımcılardan talep toplanmasını işaret ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ