Önde gelen bir çok kripto anlık direnç seviyelerinden kurtulmak için çaba sarfediyor. Bu çabalar önümüzdeki birkaç gün boyunca küçük bir geri çekilmeye neden olabilir.

Güne Başlarken Kripto Para Piyasasından Beklentiler

Önde gelen bir çok kripto anlık direnç seviyelerinden kurtulmak için çaba sarfediyor. Bu çabalar önümüzdeki birkaç gün boyunca küçük bir geri çekilmeye neden olabilir.

Dünyanın dört bir yanındaki ekonomiler son birkaç haftadır yürürlükte olan kısıtlamalarını kaldırıyor. Bu durum, işletmelerin yavaş yavaş açılmasını sağlayacak.

Dünya likidite ile aynı hizada olduğu için, yatırımcı duyarlılığında herhangi bir gelişme, bu sene meydana gelen kayıpları telafi etmek için güçlü getiriler elde etmek üzere yatırımcıları riskli varlıklara yönlendirebilir.

Bitcoin (BTC), kriz sırasında kurumsal oyuncuların dikkatini çekmesi muhtemel olan bir varlık olarak bu sene son derece güzel performans gösterdi

Sistemdeki büyük likiditenin bir kısmı kripto para birimlerine gelse bile, muhtemelen kripto sektöründe yeni bir boğa koşusunun beklenmesi mümkün.

Öte yandan, aşı denemeleri başarısız olursa ve dünya ikinci bir salgın dalgası tarafından etkilenirse, ABD Federal Rezervinin para baskısına devam etmesi muhtemel.

Bu durumda, yatırımcılar satın alma güçlerini korumak ve verim elde etmek için yeni fırsatlar arayacaklardır. Bitcoin de bundan yararlanacaktır.

Zengin Baba, Yoksu Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, altın, gümüş ve BTC hakkındaki yükseliş olacağını belirterek Bitcoin’in için üç yıl içinde 75.000 dolara çıkacağını ifade ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ