Güney Afrika merkezli bir kripto borsası olan ChainEX, kullanıcılar için Stop / Loss Sınırı ve Ölçeklendirme emir türleri eklediğini açıkladı.

Güney Afrika merkezli bir kripto borsası olan ChainEX, kullanıcılar için Stop / Loss Sınırı ve Ölçeklendirme emir türleri eklediğini açıkladı. ChainEX, BTC, ZAR ve USDT'de çok çeşitli tokenlarla pazarlara sahiptir.

Stop / Loss Limit Emirleri, pazar düzensiz olduğunda kullanıcıların otomatik olarak sipariş verebilmeleri için tasarlanmıştır. Limit Emirleri ile kullanıcılar, almak veya satmak istedikleri fiyatı belirler. Fiyat garanti edilmesine rağmen, siparişin yerine getirileceği garanti edilmez. Yatırımcılar esas olarak emrin yerine getirilmesinden önce hedef fiyata ulaşılmasını bekliyor.

ChainEX'te Stop / Loss Sınır Sırası oluşturma

Ölçeklendirme Emirleri, kullanıcı tarafından belirlenen bir fiyat aralığında fiyatları artan ve azalan fiyatlarda otomatik olarak bir dizi Limit Emir yaratır. Ölçeklendirme Siparişleri, tüm ChainEX kullanıcılarının emir  oluşturma işlemlerinden ziyade ticaret stratejilerine daha fazla odaklanmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ