Önde gelen Kore kripto borsası Upbit, yeni düzenlemelere uygun olarak uyumluluk çabalarını hızlandırmak amacıyla doğrulanmamış kullanıcılar için hizmetleri sınırlandırıyor.

Önde gelen Kore kripto borsası Upbit, yeni düzenlemelere uygun olarak uyumluluk çabalarını hızlandırmak amacıyla doğrulanmamış kullanıcılar için hizmetleri sınırlandırıyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Güney Koreli kripto borsası Upbit, yeni kripto düzenlemelerine uygun olarak uyumluluk çabalarını hızlandırmak amacıyla doğrulanmamış kullanıcılara yönelik hizmetleri sınırlandıracak. Kripto borsası, doğrulanmamış müşterilerin işlem başına 850 dolardan fazla olmayan maksimum para çekme işlemleriyle sınırlı olduğunu görecek bir hareketle bu haftadan itibaren doğrulanmamış kullanıcılardan para çekme işlemlerini sınırlayarak başlayacağını açıkladı.

Upbit, Bir Kullanıcı Doğrulandıktan Sonra Kısıtlamaları Kaldıracaktır

Para çekme limitlerini uygulamaya koyduktan sonraki hafta, Güney Kore Kripto Borsası, 13 Ekim'den itibaren tüm para yatırma ve çekme işlemleri de dahil olmak üzere alım satım hizmetlerini yalnızca doğrulanmış kullanıcılarla sınırlamanın daha da ileri gideceğini söyledi. Upbit'e göre, bu limitler kullanıcılar için kaldırılacak herhangi bir zamanda başlayabilen başarılı doğrulama. “Müşteri doğrulaması tamamlandıktan sonra 1 milyon Won limiti kaldırılacak; 1 milyon Wondan daha az sipariş veren üyeler, istedikleri zaman müşteri doğrulama işlemine devam edebilirler” dedi. Upbit, “Müşteri doğrulaması tamamlandıktan sonra alım satım ve para yatırma veya çekme işlemleri devam edecek” dedi.

Kore Borsası, Dijital Para Birimi İşlemleri İçin  Yerel Pazarın Yaklaşık %80'ini Oluşturuyor

Borsanın yeni politikası, 6 Ekim'den sonra kaydolan kullanıcıların para yatırmak veya çekmek için doğrulama sürecini tamamlamaları gerektiği ve kullanıcıların katılım için ortak bankası K Bank'a yönlendirildiği anlamına geliyor. Kripto borsası, önümüzdeki günlerde para çekme işlemleriyle ilgili daha fazla duyurunun beklenmesi gerektiğini söyledi. “Diğer bankalara para çekme işlemleri daha sonra ayrı bir bildirimle bildirilecektir.” Gelişme, Güney Kore'nin dijital para piyasası için önemli ve Upbit, kripto para birimi işlemleri için yerel pazarın yaklaşık %80'ini oluşturuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ