Yeni Ürün Wordlex.io yenilendi. Projeler Kendi tokenını Almayı ve biriktirme ile Kâr Kazanmayı Teklif Ediyor.

Yeni Ürün Wordlex.io yenilendi. Projeler Kendi tokenını Almayı ve biriktirme ile Kâr Kazanmayı Teklif Ediyor. Projeyi Birincisine Ekliyoruz, Bu Geri Bildirimi Yazarken Fon Tamamlanma Sürecinde - Hemen Kayıt Olabilirsiniz, Ama Ana Bilgi Bölümleri Yakında Eklenecek.

Temel Bilgiler

Piyasaya Çıkış Tarihi

20/03/2020

Token Borsası

Waves.Exchange

Sosyal Medya

Telegram

Yatırım miktarı

10000 Tokens

Kabul edilen kripto para birimi

Waves

Dil

İngilizce, Rusça

Minimum Katkı

1$

Referans Sistemi

Var

İnternet Sitesi

Ana sayfa için tıklayın

 

Wordlex Şirketi Hong Kong'da Tescil Edildi ve Ana Faaliyetleri Blockchain Segmentinde Yazılım, Komut Dosyaları ve Ürünler Geliştirmek. Projenin ICO Aracılığıyla Tahsis Edilen Kendi Para Birimi Var - Satış Öncesi 300 Milyon token Satıldı ve token Verme Sınırsız. Proje, Bugün itibariyle, Ticaret Robotu, Musluk Claimer, Cashback gibi yazılım ürünlerini bitirdiğini varsayar.

Wordlex Projesinde Pazarlama

Wordldex'te Kazanmanın Özü Aşağıdakileri Azaltır: Proje, Para Tutma için Kârı Tahakkuk Edecektir. Bahis ile Kazanmak İçin, En Az 10000 token Wordlex Satın Almalısınız. Beta-Testin Bu Aşamasında, Waves.exchange Üzerinden Satın Alabilirsiniz. Daha sonra Tokenlar Platform Üzerinden Doğrudan Satılabilir ve Satın Alınabilir.

Satın Aldığınız Para Sayısına ve Elde Tutma Süresine bağlı olarak, Günde % 2'den Başlayarak Kâr elde edersiniz.

Satın Aldığınız Koin Sayısına ve Elde Tutma Süresine bağlı olarak, Günde % 2'den Başlayarak Kâr elde edersiniz.

Pazarlamanın Özel Özellikleri:

• Wordlex.io’da Stake Yaparak Koin Kazanmak İçin Projenin En Az 10000 Tokenından Satın Almalısınız.

• Token Başına Fiyat Değiştirilebilir, Lansmanın Başlangıcında 1 Token Wordlex için 0,01 Waves’e Mal olacak.

• Koin Çekme Anında Yapılır.

Ortaklık Programı

Wordlex İş Ortağı Programı kapsamında işbirliği yapmak, 5 Seviyede Derinlemesine Faiz Kazanmanızı sağlayacaktır. Proje, Ortaklık Bağlantınıza Dahil Olduğunuz Yönlendirme Gelirlerinden % 21-15% -10% -5% -1% Ödeyecektir.

Wordlex.io’daki İş Ortağı Ücreti olarak, Yönlendirmenin Depozitolarından Değil, Gelirlerinden Ödenen Bu Projede Geri Ödeme Tanımlanmamıştır. Bununla birlikte, Ortaklık Bağlantımıza Kayıt, Mücbir Sebep Halinde Tavsiye ve Mevduat Koruması Yapmanıza İzin Verecektir.

Wordlex.Io Sitesine Nasıl Kayıt Yapıp Koin Yatıracaksınız?

1.Kayıt için Ortaklık Sayfamıza Tıklamalısınız, Ana Sayfada «Hesap Oluştur« u Seçmelisiniz.

2. Yetkilendirme Formunda «Kaydolun« bölümüne gitmelisiniz. Sonra adınızı ve soyadınızı, e-postanızı, şifrenizi kaydedin. Captcha'yı girin ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'ni kabul edin. Son adım «Kaydol« düğmesine tıklamaktır.

3. Waves.Exchange'te «Cüzdanım« bölümünde Kişisel Hesabınıza Kopyalayabileceğiniz Token Almalı ve Cüzdan Adresinize Göndermelisiniz.


Neden Wordlex Coin?

Herhangi bir kapsamda öne çıkmada en ideal yaklaşımın nakit olduğunu biliyoruz. Daha fazlası, otomatik gelir oldukça önemli. Öğelerimize makul beklentiler olabilir ve her müşteri için eşyalarımızı kullanarak olumlu deneyimi artırmakve nakit elde etmek için en aşırı akla gelebilecek ücret ve tavsiye programını belirledik.

Wordlex.Io, % 2 günlük kar ve 5 hat tavsiye programı ile Wordlex Coin pos madenciliği ile kişisel bir hesap olacak, ayrıca Wordlex Coin ile satın alınabilecek. Pasif kazanç araçları 5 yıldır piyasada ve bu bir son olmayacak, çünkü sürekli olarak para kazanmak için yeni fikirler ve çözümler arıyoruz.

Wordlex: Geribildirim ve Sonuç

wordlex üyelere İstifleme ile kazanma teklifi veren kendi tokenına sahip bir proje. Lansmandan önce proje hakkında eğildik, bu platform zorlu ve oldukça prospektif olduğu için diğer ilk üyelerle katılmaya karar verdik. Spesifik projenin özelliği, tokenının sadece iç para birimi değil, waves.exchange aracılığıyla gerçekleşen gerçek dijital paranın olmasıdır. Ayrıca, satış öncesi satışta 300 milyon tokenın satıldığı blockchain'de kolayca kontrol edilebilir.

Proje daha fazla büyümeye odaklanıyor ve beta rejiminde yürütülüyor. Ayrıca fon iyileştirilecek, özellikle daha fazla bilgi eklenecek ve kripto para alım-satımı sadece borsada değil, kişisel hesapta da kullanılacak. İdarenin ciddi işlere hazır olduğunu görebiliriz, Wordlex kurucularının fonlarını takip edecekleri ve geliştirecekleri bir yol haritası mevcuttur. Kurucuları doğrudan kârlarına bağlı sabit kararlı maddeyi aldıkça, bu platformun gelecekteki beklentilerini de belgeliyor. Yöneticiye göre, tüm üyelerin paralarını aynı zamanda satması durumunda wordlex aldatmaca mümkündür. Promosyon gelince, Mart ayı sonunda olacak ve küresel uluslararası promosyon daha da bekleniyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ