Yatırımlar her zaman riskli bir iş olmuştur ve çoğu kişinin en büyük endişesi hangi platformun kullanılacağıdır.

GYM AĞI: Yatırımın Geleceği

Yatırımlar her zaman riskli bir iş olmuştur ve çoğu kişinin en büyük endişesi hangi platformun kullanılacağıdır. Dahası, biraz güvenilir olanlar yüksek ödüller sunmuyor ve bu da yatırımın tüm amacını ortadan kaldırıyor. Ancak bu, Binance Akıllı Zincir tabanlı Merkezi Olmayan bir protokol olan GYM NETWORK ile değişir. Yalnızca işlemlerde güvenlik ve şeffaflık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yüksek getiri ve yatırımda heyecan verici ödüller sunar.

GYM AĞI Hakkında Her Şey

Bir De-Fi projesi ararsanız, yüzlerce sonuç çıkacaktır, ancak bunların tümü gereksinimlerinize uygun değildir veya güvenilir değildir. Bu konuda hoşgörülü olursak, sayı 3-5'e sabitlenebilir. Ancak GYM NETWORK'ün arkasındaki ekip, daha önce karşılaşılan tüm sorunları ortadan kaldırmayı ve size en iyisini sunan bir platform tasarlamayı başardı.

GYM NETWORK en iyi yatırım seçeneklerini seçer ve bunları her biriyle ilişkili risk faktörü ile birlikte yatırımcılara kasalar olarak sunar. Bu seçenekler  başlangıçta sadece Alpaka'dır, ancak önümüzdeki günlerde daha fazlası eklenecektir ve  yüksek verim sunar. Buna ek olarak, yatırımcılar GYM NETWORK'teki yerel token olan $GYMNET biçiminde ödüller alırlar. Toplam arzı 4,000,000,000 ile sınırlıdır ve tokenomik, platformun geliştirilmesini ve başarısını sağlamanın yanı sıra kullanıcılara hem kısa hem de uzun vadeli ödüller sunmak için tasarlanmıştır.

Büyük kazanmak için düzenli olarak yatırım yapmanız gerekmiyor. GYM NETWORK'ün kullanıcılara pasif gelir elde etmeleri için sunduğu çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Platformda düzenli olmayan birçok kişi bunlarla gider.

Daha sonra tartışılacağı gibi ortaklık sistemi dışında, pasif gelir elde etmenin en kolay yollarından biri Çiftçiliğe gitmektir, bu da varlıklarınızı likiditeye eklemek ve bunun üzerinden düzenli gelir elde etmek anlamına gelir. Bu şekilde, cüzdanınızın etrafında yatmak yerine, şu anda tutulan jetonlar ek ödülleri cebe indirmenize yardımcı olur.

Ayrıca, $GYMNET koleksiyonlarını elinde tutanlar, alış ve satış siparişlerinde ödüller alırlar. Her satın alma siparişinin %1'i ve her satış siparişinin %4'ü token sahipleri arasında dağıtılır. GYM NETWORK'te ödüller yağıyor ve şimdi bir servet kazanma şansınız.

Pasif Ödüller Kazanmak İçin Ortaklık Sistemi

Kullanıcılar platforma katılmak için bir referans koduna ihtiyaç duyar. Ve bir kez bunun bir parçası olduklarında, başkalarının katılmasını sağlamak için kendi referans kodlarını kullanırlar. Bu şekilde oluşturulan piramit, davet ettikleri kullanıcı kasaya yatırım yaptığında herkesin ödül kazanmasına yardımcı olur. ALPACA ve $GYMNET ödüllerinin bir kısmı davetli ile paylaşılacaktır. Ayrıca, ortaklık sistemi, yürütmedeki gecikmeyi neredeyse sıfırlayan ve bir aracıya olan ihtiyacı ortadan kaldıran, böylece daha hızlı ve daha güvenli hale getiren akıllı bir sözleşme ile çalışır.

Bu daha da iyi oluyor! Yönlendirme sisteminde, kullanıcı seviyeler arasında ilerledikçe ödüllerin arttığı 16 seviye vardır. Bir kullanıcı Seviye 14 veya üstüne ulaştığında, otomatik olarak GYM AĞI boyunca oluşturulan toplam kâr ve ödüllerden ekip yapısından bağımsız olarak bir pay almaya başlar. Bu yüzden, pasif gelirinizi artırmak için çok sayıda insan edinin. Ödül toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Neden $GYMNET Tokenini  Satın Almalıyım?

Bildiğiniz gibi $GYMNET, GYM NETWORK'teki yerel tokendir ve yatırımcıları ödüllendirmek için kullanılacaktır ve tokenlerini  elinde tutanlar her satış ve satın alma siparişinde ayrıca faydalar elde edeceklerdir.

Kullanıcıları sadece beklemeye değil, aynı zamanda $GYMNET tokenini  satın almaya teşvik eden bir diğer kritik özellik de Oylama Hakkıdır. Bununla, sistemi daha da iyileştirmek için teklifler sunarlar. Bu, ekibin GYM NETWORK'ün topluluk odaklı bir platform olduğu fikrine dayanmaktadır ve gelecekte izlenecek yola karar verecek olan token sahiplerinin ortak görüşü olacaktır. Unutmayın, oyların ağırlığı, bir kullanıcı tarafından tutulan token sayısına bağlı olacaktır. Dolayısıyla, belirleyici bir faktör olmak istiyorsanız, ödül şeklinde $GYMNET kazanmak için daha fazla yatırım yapın ve ayrıca tokeni doğrudan borsalardan satın alın.

Ardından $GYMNET'in değerindeki ani düşüşü önlemek için tasarlanmış koruma araçları gelir. Hiçbir kullanıcı token varlıklarının %50'sinden fazlasını tek bir günde satamaz. Ayrıca, hiç kimsenin bir cüzdanda toplam token arzının %3'ünden fazlasını tutamaması sağlanacaktır. Ayrıca, şüpheli etkinlikleri otomatik olarak tanımlayan bot koruması mevcuttur.

  $GYMNET'in değerinin artmasının bir başka nedeni de Buy-Back and Burn programıdır. Tokenler yakıldığında, dolaşımdaki toplam sayı azalır, böylece kalan tokenlerin  bireysel değeri artar. Resmi web sitesinde bugüne kadar yakılan toplam token sayısını kontrol edebilirsiniz.

Dolayısıyla, yatırım yapmak için doğru De-Fi platformunu arıyorsanız, GYM NETWORK en güvenli ve şeffaf olanlardan biri olduğunu kanıtlayacaktır.

 Platform hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edin: https://www.gymnetwork.io/

Ayrıca, onları tüm sosyal medya platformlarında takip edin.

Günlük gelişmelerle güncellendi.

Twitter: https://twitter.com/GymNet_Official

Telegram: https://t.me/gymnetworkofficial

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ