Bitcoin birkaç gün daha konsolide olabilir, ancak belirli altcoinler, trend olan bir harekete yol açabilecek tersine dönüş modelleri oluşturdu.

Hafta Başlarken Bitcoin ve Kripto Paralarda Beklentiler

Bitcoin birkaç gün daha konsolide olabilir, ancak belirli altcoinler, trend olan bir harekete yol açabilecek tersine dönüş modelleri oluşturdu.

Yatırımcılar, kripto para piyasasının son birkaç gün içinde olumsuz bir haberle karşı karşıya kalmasının ardından istikrarı konusunda endişeli.

Neyse ki, piyasalar, olumsuz haberlerin artık kripto paranın ilk günlerinde olduğu gibi vahşi fiyat dalgalanmalarına neden olmadığı ölçüde olgunlaştı.

Mevcut istikrar, kurumsal yatırımcıların son KuCoin hackini, CFTC ve DOJ suçlamalarını BitMEX'e karşı suçlamalarını veya hatta Başkan Donald Trump'a koronavirüs teşhisi konulmasını kripto piyasalarını çökertecek kadar ciddi olaylar olarak görmediklerini gösteriyor.

"Buradan 7 BTC hoşgeldin bonusu ile kripto bahislerine göz atın"

Bu nedenle, haberler çıktıktan ve açık pozisyon sabit kaldıktan sonra Bitcoin (BTC) vadeli işlemlerinde panik tasfiyesi yaşanmadı.

Yükseliş eğiliminde, traderlar, pozisyonlarına eklemek için ani tepkilerin neden olduğu fiyat zayıflığını kullanıyor. Bitcoin, 10.000 $’lık psikolojik olarak kritik seviyenin üzerinde kalmaya devam ederse, daha fazla yatırımcı portföylerine eklemeyi düşünebilir.

Bitcoin'in yatay fiyat hareketine rağmen, birkaç altcoin yükseliş eğilimini sürdürdü ve diğerleri olası bir yükseliş eğiliminin tersine döndüğüne dair işaretler gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ