Boğalar Bitcoin'i tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabilirse, UNI, LUNA, THETA ve FIL'in rakiplerinden daha iyi performans göstermesi muhtemeldir.

Hafta Başlarken Kripto Paralardan Beklentiler

Boğalar Bitcoin'i tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabilirse, UNI, LUNA, THETA ve FIL'in rakiplerinden daha iyi performans göstermesi muhtemeldir.

Bitcoin (BTC), son birkaç gündür 60.000 $ seviyesinin yakınında sert bir dirençle karşı karşıya. Bu, piyasa katılımcılarının bu seviyelerde temkinli olduğunu ve fiyatı yükseltmek ve yükseliş trendinin bir sonraki ayağına başlamak için pozitif bir tetikleyici gerekebileceğini gösteriyor.

Bitcoin için yükselişe geçebilecek gelişmelerden biri, Brezilya'nın Kanada'nın izinden gitmesi ve Bitcoin borsa yatırım fonunun başlatılması için yeşil ışık yakmasıdır. ETF, QR Asset Management tarafından yönetilecek. ETF’nin 2021'in 2. çeyreğinde ticarete başlaması bekleniyor.

Çeşitli ülkeler tarafından başlatılan Bitcoin ETF'lerinin, bir Bitcoin ETF'yi onaylaması için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na baskı yapması muhtemeldir çünkü bunu yapmazlarsa, kurumsal yatırımcılar komşu ülkelerde bulunan alternatifleri kullanabilir.

Bitcoin 60.000 $ civarında kırılganlık gösterse de, Cointelegraph katılımcısı Marcel Pechman, en iyi yatırımcıların hala 57.000 $ civarında long pozisyonlar eklediğini göstermek için çeşitli borsalardan alınan türev verilerini analiz etti.

Bitcoin, bir sonraki trend hareketine başlamadan önce son kazançlarını konsolide ediyor gibi görünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ