Çalışma haftasının sonu geldi ve onunla birlikte Paskalya hafta sonunun başlangıcı. Dow Jones Endüstriyel Ortalaması (DJIA) ve S&P 500 yeşil renkteyken, NASDAQ Kompozit aynı kaldı.

Çalışma haftasının sonu geldi ve onunla birlikte Paskalya haftasonunun başlangıcı. Dow Jones Endüstriyel Ortalaması (DJIA) ve S&P 500 yeşil renkteyken, NASDAQ Kompozit aynı kaldı. Ekonomistler ABD'nin kısa bir durgunluk içinde olduğunu, ancak tüketicilerin harcamalarına devam etmeleri beklendiğini söylüyor. Koronavirüs hala başlıklarda yer alan Los Angeles County, evde kalma ve iş kapatma emirlerinin 15 Mayıs'a kadar uzatılacağını söylüyor.

Bitcoin (BTC) için mevcut düşüşe düşük hacimler eşlik etti. Günlük zaman dilimine bakıldığında, müşterilerin ihtiyaç duyduğu kilit aralık 6.462 dolar ile 6.800 dolar arasındadır. Alıcıların tepkisinden sonra, en büyük kripto para birimi için gelecekteki hareketler hakkında konuşmak mümkün olacak.


Ethereum (ETH) için en son fiyat tahmini, beklenen 160 $ işaretinin altına düştüğü için etkisini yitirdi. ETH fiyatı % 7'den fazla düşmüş olsa da, devam eden düşüşün alt kısmı değil. Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı satım bölgesine yaklaşmadı ve yükselen kanalın tabanı henüz test edilmedi. En yakın destek bölgesi 147 dolar.


 XRP % 5,68’lik düşüşü ETH ile karşılaştırıldığında çok daha az kaybetti. Bir fiyat tahminine gelince, XRP BTC ve ETH'den daha aşağı yönlü. Mevcut seviyelerinde likidite yok ve işlem hacmi düşmeye devam etmektedir. Olası bir senaryo, fiyatın bir an için nispeten değişmeden kalabileceği 0.18 $ 'da destek bulmak olacak.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ