Kripto para birimleri içerisinde yer alan birkaç büyük kripto para birimi, düşük seviyelerde güçlü alımlar yaşadı. Bu durum Bitcoin destek bulduktan sonra yükseliş eğiliminin devam edeceğini gösteriyor.

Haftaya Başlarken Ne Beklenmeli?

Kripto para birimleri düşük seviyelerde güçlü alımlar yaşadı. Bu durum Bitcoin destek bulduktan sonra yükseliş eğiliminin devam edeceğini gösteriyor.

Bitcoin (BTC) 7 Mayıs'ta 10.000 doların üzerine çıktı ve herkes uzun zamandır beklenen yarılanma etkinliğine hazırlanırken Bitcoin bir anda % 15'in üzerinde düşerek 8.130.58 $ seviyesine geriledi.

Bununla birlikte, fiyattaki keskin düşüş daha fazla satış çekmedi, bu da tüccarların panik yapmadığını ve pozisyonlarını boşaltmadığını gösteriyor. Bu durum, yatırımcıların düşüşleri satın almaya devam ettiğini gösteriyor.

Bitcoin düştüğünde, çoğu kripto para birimini de kendisiyle birlikte sürüklüyor. Ancak birkaç ana kripto para biriminin son birkaç haftadır yükseliş eğiliminde olduğunu hatırlamak da fayda var.

Artış trendindeki düzeltmeler, otobüsü daha önce kaçırmış olan yatırımcılara bir satın alma fırsatı sunuyor.

 Bitcoin iki günden daha kısa bir sürede yarılanmasını gerçekleştirdiğinde, volatilitenin yüksek kalması muhtemel. Bu nedenle, önümüzdeki birkaç gün içinde yatırımcılar risklerini kontrol altında tutmak için pozisyon boyutlarını azaltmayı düşünebilirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ