Halong ve MyRig ortaklıklarını duyurdu

Halong Mining ile MyRig, DragonMint 16T ismini verdikleri yeni madenci cihazı ile ortak çalıştıklarını duyurdu. MyRig, yeni madenci cihazını pazarlamak için yoğun çalışıyor.

DragoMint'in ilk duyurusu Kasım 2017'de yapıldı. Yeni cihaz için oldukça maliyet yapılmış ki, toplamda 30 milyon dolarlık ve 12 aylık bir Ar-Ge çalışmasının sonucu olarak duyrulmuştu. Cihaz 16 THs'lık bir kazım gücüne sahip ve 1480W seviyelerinde bir güç tüketimi sunuyor.

MyRig (Eski adıyla BitmainWarranty) 2013'den beri madencilik cihaz ve akipmanları için PCB tasarımları ve imalatı, yazılım geliştirme mühendisliği ve fabrika onaylı garanti ve onarım hizmetleri sunuyor. MyRig, Halong ile yaptığı ortaklık sonucunda DragonMint 16T cihazı için de destek hizmeti sağlayacak.

Halong, üretici pozisyonunda olmasına rağmen, minimum 5 adet olmak şartıyla cihaz satışı da yapabiliyor. Halong'tan cihaz sipariş verildiğinde minimum 5 adet olması belirtiliyorken, MyRig üzerinden verilen siparişlerde bu limit olmayacak ve bir adet de olsa sipariş verilebilecek. Şuan sipariş alımları ve kargo gönderimleri için ise, 15-30 Nisan 2018 gibi bir tarih belirtiliyor.

MyRig temsilcisinin verdiği bilgiye göre, herhangi bir yaptırım listesinde bulunmaması koşuluyla, UPS veya DHL ile bütün ülkelere gönderim sağlanabileceği belirtiliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ