En iyi 20 kripto para biriminin çoğu, yazının yazıldığı sırada günlük olarak belirgin kazançlar olduğunu gösteriyor; çünkü Bitcoin (BTC) yeniden 7,550 $ işaretini görüyor.

Coin360'a göre, Bitcoin fiyatı şu sıralar % 0.2 düşerek yazının yazıldığı sırada 7.555 $ seviyesinde işlem görüyor. Haftalık grafiğe bakıldığında, BTC yaklaşık % 2,91 oranında artmış durumda.


6 Aralık'ta kripto para birimi piyasa analisti Alex Thorn, Twitter'da, herhangi bir miktarda Bitcoin'in bulunduğu tüm zincir içi Bitcoin adreslerinin sayısının 28,39 milyonla yeni rekora ulaştığını ifade ediyor.

Ethereum (ETH) şu anda 16,3 milyar dolar olan piyasa değeriyle en büyük altcoin pozisyonunu sürdürüyor.

Coin360 verileri, ETH'nin değer artışını son 24 saat içinde % 0.11 oranında gördüğünü gösteriyor. Yazının yazıldığı sırada ETH, 150 $ civarında işlem görüyor. Haftalık bazda kripto para da yaklaşık % 1.35 değer artışı görüldü.

Genel olarak, kripto para biriminin fiyatı, son zamanlardaki hard fork tarafından sunulan yazılım güncellemesinden tamamen etkilenmiyor gibi görünüyor. Kripto para birimi topluluğunun Twitter'daki bazı üyeleri, varlığın fiyat kısmına tepki vermemesi konusunda kafa karışıklığı ve şaşkınlık yaşıyor:

“Gerçekten anlamıyorum Ethereum bugün yükselmiyor.”

XRP, son 24 saat içinde yaklaşık % 0,69 oranında artış gösterdi ve şu anda yaklaşık 0,2277 $ seviyesinde işlem görüyor. Haftalık bazda XRP yaklaşık % 3,18 arttı. Ripple’ın XRP’si şu anda en büyük ikinci altcoin durumunda. Yazının yazıldığı sırada XRP’nin 9.9 milyar dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

İlk 20 kripto para birimi arasında, tek rakamlı çift haneli kazancı bildiren kripto para birimleri ise Tezos ve Algorand (ALGO).

Yazının yazıldığı sırada, tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri 204,8 milyar dolar. Bu rakam bir hafta önce bildirilen değerden yaklaşık % 2,4 daha yüksek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ