Daha düşük zaman dilimlerinde ani bir duygu değişikliği, düşüş trendi hızla iptal edildikten sonra boğalara gülümseyecek bir şey verir.

Daha düşük zaman dilimlerinde ani bir duygu değişikliği, düşüş trendi hızla iptal edildikten sonra boğalara gülümseyecek bir şey verir.

Ethereum Yükseliyor

Ethereum'un Ether tokeni (ETH), Londra hard forku'nun devreye girmesinden sonra iyimserlik akarken, 5 Ağustos'ta 3.000 dolara doğru "büyük" bir toparlanma yaşadı.

Ani coşku patlaması, London hard forkunun başarılı bir şekilde konuşlandırılmasının ardından ilk yükselişin ardından başlayan düşüş trendine karşılık verdi.

2.530 dolara kadar düşen bir fitilden sonra Ethereum, saatlik zaman dilimlerinde birçok altcoinden daha iyi performans göstererek, gözünü 3.000 dolara yakın direnç üzerine kurdu.

Michael van de Poppe, yükselişin devam etmesini sağlamak için gelen direncin kırılması gerektiğini vurguladı

Twitter takipçilerine "Ethereum burada kritik seviyeden 2.535 dolardan yukarı doğru büyük bir sıçrama yapıyor" diye özetledi.

"Ancak, direnci henüz 2.850-2.925 $'dan kırmadı ve çevirmedi. ATH'lere doğru devam etmek için bunun ters çevrilmesi gerekiyor."

Hareket, trader ve analist Rekt Capital'in, geçen haftaki önemli Bitcoin (BTC) fiyat pump hareketini takiben yatırımcıların altcoin piyasalarına olan ilgilerini daha geniş bir şekilde yeniden uyandırdığını belirtmesiyle geldi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ