Bu yazımızda sizlere Hard Protocol (HARD) Nedir? Sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

Hard Protocol (HARD) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para HARD Coin

Bu yazımızda sizlere Hard Protocol (HARD) Nedir? Sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

Hard Protocol (HARD) Nedir?

HARD Protocol, Kava üzerine inşa edilmiş, zincirler arası varlıkların ödünç verilmesini ve borçlanmasını sağlayan merkezi olmayan bir para piyasasıdır.

Başlangıçta HARD Protocol, BTC, XRP, BNB, BUSD ve USDX için arz yönlü mevduatları destekler. Platform ileride, desteklenen varlıklar için aşırı teminatlı borçlanmaya izin verecek.

HARD Coin, platformun yerel yönetim tokenıdırı ve aşağıdaki mevcut ve planlanan kullanım durumlarına sahiptir:

Likidite madenciliği ödülleri: HARD tokenı, desteklenen varlıkları yatıran ve / veya ödünç alan kullanıcılara ödüllendirilir.

Yönetim oylaması: HARD token sahipleri, platform yönetişim oylamasına katılabilir ve HARD ödülleri kazanabilir.

Ödül olarak dağıtılan tüm HARD tokenları akıllı bir sözleşme ile kilitlenir. Daha uzun hak kazanma programlarına sahip HARD tokenlarını talep eden kullanıcılar daha fazla token alacak. token kullanımları için kesin seçenekler yönetim oylamasına tabidir.

HARD Token Nedir?

HARD Protocol, BTC, XRP, BNB, BUSD, KAVA, USDX ve diğerleri dahil olmak üzere çok çeşitli varlıklar ile ödünç verme, ödünç alma ve kazanma yeteneği sağlamayı amaçlayan dijital varlıklar için zincirler arası bir para piyasasıdır.

Çapraz zincir köprüler, Chainlink oracle'ları, Tendermint konsensüs mekanizmasından güvenlik ve DeFi uygulamaları ve hizmetleri için bir temel olarak tasarlanmış diğer altyapılar sağlayan birlikte çalışabilir Kava blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Sahiplerin, platformun devam eden yönetimi ve gelişiminde söz sahibi olmasını sağlar. HARD tokenı, platform yönetişim oylaması için, borç verenler ve borç alanlar için bir ödül olarak ve platformdaki KAVA tokenı pay sahipleri için kullanılır.

HARD Protocol Topluluğuna Genel Bakış

HARD Protocol başlangıçta Asya, Kuzey Amerika ve Avrupa'da topluluk inşasına odaklanacak. Projenin topluluk geliştirme stratejisi, Kava’nın doğrulayıcılarından, kullanıcılarından ve ticaret topluluklarından yararlanacaktır. Yeni varlıklar yavaş yavaş platforma eklendikçe, ilgili topluluklarda kullanıcı benimsemesini artırmak için çaba gösterilecektir. HARD Protokolünün mevcut topluluk büyüme stratejileri şunları içerir:

KAVA token sahiplerine HARD stake ödülleri sunuyor.

Desteklenen varlıkların mevduatlarını çekmek için likidite madenciliğini başlatmak.

Kullanıcıları HARD Protokolünün kullanım durumları hakkında düzenli olarak eğitmek.

Halkla sosyal kanallar aracılığıyla aktif olarak iletişim kurmak.

HARD Protocol’ün gelecekteki topluluk büyüme stratejileri şunları içerir:

Desteklenen tokenları diğer büyük blockchain varlıklarını kapsayacak şekilde genişletin.

Büyümeyi desteklemek için büyük blok zinciri topluluklarıyla işbirliği yapmak.

Büyükelçi Programları ile yerel topluluklar oluşturmak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ