Suterusu, BTC ve ETH gibi çeşitli büyük blok zincirleri ve DApp'ler için gizlilik koruması sağlıyor.

Harmony Blockchain, Suterusu İle Yeni Gizlilik Katmanı İçin Çalışacak

Suterusu, BTC ve ETH gibi çeşitli büyük blok zincirleri ve DApp'ler için gizlilik koruması sağlıyor. Yüksek verimli ve düşük gecikmeli açık bir blockchain altyapısı olan Harmony, bugün blockchain gizlilik uzmanı Suterusu'nun Harmony blockchain'e yeni gizlilik özelliklerini dahil etmek için Harmony ile birlikte çalışacağını duyurdu.

Suterusu, Harmony blok zincirinin üstünde bir gizlilik koruma katmanı-2 protokolü kurarak, Harmony ağına anonim ödeme, gizli işlemler getirecek.

Şirket sayesinde, Harmony tamamen şeffaf bir katman-2 gizliliğini koruyarak DeFi ve diğer merkezi olmayan uygulamaları daha sorunsuz bir şekilde kolaylaştıracaktır. Harmony ekibi yaptığı açıklamada “Bu tür bir ortaklığın ekosistemimizi genişleteceğine ve gizli varlıklar için daha iyi doluluk sağlayacağına inanıyoruz. Gizliliğin geleceği zaten burada ama dengesiz dağılmış durumda. Bu ortaklık, Harmony 2020 Yol Haritası'nda belirtildiği gibi 2020'de gerçekleştirilecek temel hedeflerimizi destekliyor ve şunları içeriyor: sınır ötesi fayda, merkezi olmayan kalkınma ve denetlenebilir gizlilik. ”

 Harmony’nin altyapısı, yüksek verim ve ademi merkeziyetçilik gerektiren çeşitli merkezi olmayan uygulamalara ve pazarlara olanak sağlayabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ