Küresel kripto piyasası değeri, son 24 saatte %1.45 artışla 926.45 milyar dolar oldu. Şu anda 250 milyon ile 500 milyon dolar arasında piyasa değeri olan en iyi kripto para projeleri.

Haziran Ayı İçerisinde, Ayı Piyasasında 400 Milyon Doların Üzerinde Değerlenen En İyi Kripto Projeleri

Bu yazının yazıldığı sırada, küresel kripto piyasası değerinin toplam değeri, önceki güne göre %1,45'lik bir artışı temsil eden 926,45 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Şu anda Bitcoin, Ethereum, XRP ve BNB gibi en önde gelen kripto para birimleri bile ilerleme kaydedemiyor. Aşağıda, CryptoDep tarafından bildirildiği üzere 250 milyon ila 500 milyon dolar arasında bir piyasa değerine sahip en başarılı kripto para girişimlerinin bir listesi bulunmaktadır.

STEPN (GMT)

STEPN, 489 milyon dolarlık piyasa değeriyle listenin başında yer alıyor. Proje, GameFi bileşenlerine sahip bir Web3 yaşam tarzı uygulamasıdır. STEPN projesinin yerel belirteci GST'dir. Kullanıcılar, satın aldıkları ayakkabı türüne bağlı olarak değişen oranlarda GST alabilirler. STEPN, hem iOS hem de Android için uygulama mağazalarında mevcuttur.

Enjin Coin (ENJ)

Enjin Coin, 455 milyon dolarlık piyasa değeri ile onu takip ediyor. Enjin Coin'in fiyatı, takas edilemeyen tokenler (NFT) endüstrisi üzerindeki yatırımcı endişesi nedeniyle önemli bir olumsuz trend izliyor. Şu anda, bir ENJ tokeni 0,4875 $ karşılığında satın alınabilir, bu da tüm zamanların en yüksek fiyatı olan neredeyse 5 $'dan %99 daha az. Bunun doğrudan bir sonucu olarak, para biriminin piyasa değeri, bu yazının yazıldığı sırada yaklaşık 430 milyon dolara düştü.

Gala (GALA)

Gala, 450 milyon dolarlık piyasa değeriyle listede üçüncü sırada yer alıyor. Gala'nın fiyatı şu anda 0.05912 dolar ve son yirmi dört saatlik süre boyunca %6.70 arttı. Gün içi işlem seansında, işlem sayısında yüzde altmış düşüş yaşandı. Bu, ayıların artık GALA'nın kontrolüne sahip olduğunu ve satıcıların fiyatı mevcut seviyesinin altına çekmeye çalıştığını gösteriyor.

Celo (CELO)

Celo (CELO), Celo'nun platformunu yöneten simgedir ve platformun yerel simgesidir. Kullanıcılar bir akıllı telefon uygulaması kullanarak telefon numaralarını kripto cüzdanlarına bağlayarak dünyanın herhangi bir yerinden ödeme yapabilir ve alabilirler. Bu yazı itibariyle, CELO tokeni, son 24 saatte %3,52 artışla 0,9416 $ değerinde.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ